Jaka pogoda czeka nas w lipcu 2018?

Urlop zaplanowany, zaczyna się wielkie odliczanie do wypoczynku.. Setki planów, pomysłów, warunek jest jeden – oby tylko pogoda nie zawiodła! Zaplanowałeś urlop na lipiec? Sprawdź, czy to był dobry wybór!

Wyjeżdżasz nad morze?

Lipiec zapowiada się ciepło i deszczowo. Początek lipca przyniesie w miarę ciepłe dni, jednak temperatury nie przekroczą 24°C. Najcieplejsze będą dwa ostatnie tygodnie, temperatury będą się utrzymywać w okolicy 30°C, jednak noce będą znacznie chłodniejsze – temperatury będą spadać poniżej 20°C.

Wyjeżdżasz na Mazury?

Przez pierwsze dwa tygodnie możesz spodziewać się wahań temperatury, ale będzie utrzymywać się w okolicach 22°C. Zmiennej temperaturze towarzyszyć będzie dosyć spora ilość chmur. Po dwóch tygodniach niepewności, będzie można odetchnąć z ulgą – ostatnie dwa tygodnie lipca zapowiadają się naprawdę słonecznie, ciepło (temperatura ok. 30°C) i ze znikomym prawdopodobieństwem opadów.

Wyjeżdżasz w góry?

Pierwszy tydzień górskiego wypoczynku zapowiada się dosyć chłodno i deszczowo – temperatury będą wahać się między 18 a 23°C, a wieczory będą naprawdę chłodne. Druga połowa lipca to większa szansa na słoneczne dni i wyższe temperatury – aż do okolic 25°C, jednak popołudniami niestety możesz spodziewać się burz i opadów.

 

Wyjeżdżasz w sierpniu? Sprawdź, jaka zapowiada się pogoda w miejscu Twojego wypoczynku!

 

 

Opublikowano:

Autor:

Absolwentka technicznego kierunku studiów a jednocześnie osobą kreatywna i pomysłowa. Świetnie odnajduje się w sferze content marketingu oraz social media. Prywatnie jest miłośniczką fotografii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook