Bon turystyczny

Bon turystyczny to wsparcie dla polskich rodzin i turystyki krajowej w trudnym okresie pandemii koronawirusa. Rodzinne wakacje w Polsce ze względu na liczne obostrzenia za granicą, to teraz popularny trend.

Bon turystyczny to szansa na tańsze wakacje i zarazem ratunek dla polskich przedsiębiorców z branży turystycznej. Z tego powodu program cieszy się ogromną popularnością. Staramy się wyjść naprzeciw wszystkim szukającym obiektów noclegowych realizujących bony, dlatego wyjaśniamy jak zarezerwować nocleg z bonem w Noclegowo.

bon turystyczny e1612185522377 1024x171 - Bon turystyczny

Które obiekty realizują bon turystyczny?

W Noclegowo znajdziesz wiele obiektów noclegowych realizujących bon turystyczny. Aktualną listę takich miejsc znajdziesz tu: Noclegi realizujące bon turystyczny

Możesz również skorzystać z wyszukiwarki i wpisać dowolnie wybraną lokalizację, a następnie przefiltrować listę noclegów przy użyciu filtra “Obiekty realizujące bon”.

bon turystyczny 1 e1612185613602 - Bon turystyczny

Jak wykorzystać bon na rezerwację?

1. Wybierz interesujący Cię obiekt, który realizuje bon turystyczny i udostępnia rezerwacje on-line. Możesz przefiltrować wyniki, zaznaczając opcję “Rezerwacja online”.

2. Zarezerwuj nocleg i wpłać wymagany zadatek przelewem.

3. Pozostałą kwotę rezerwacji zapłać gospodarzowi z wykorzystaniem bonu turystycznego.

Do kiedy mogę zrealizować bon?

Bonem turystycznym możesz zapłacić za usługi noclegowe lub imprezy turystyczne na terenie Polski do końca września 2022 roku.

Jak aktywować bon turystyczny?

Wszelkie informacja o bonie turystycznym znajdziesz na stronie ZUS. Zachęcamy również do obejrzenia filmu z instrukcją krok po kroku jak aktywować bon.