Patronat medialny

 

Promujemy ciekawe wydarzeniapatronat medialny1 300x251 - Patronat medialny

Jesteś organizatorem wydarzenia lub prowadzisz ciekawą inicjatywę które mogłyby zainteresować odwiedzających serwis Noclegowo.pl? Skontaktuj się z nami na adres patronat@itur.pl – chętnie obejmiemy patronatem imprezę i będziemy promować ją w obrębie serwisu!

Jak wygląda współpraca?

Informacje o wydarzeniu publikujemy w przewodniku Noclegowo.pl w formie artykułu z dowolną ilością tekstu i zdjęć (w tekście mogą znaleźć się również dane kontaktowe, mapa z lokalizacją eventu).

Wzmianka o wydarzeniu pojawi się również w serwisie Noclegowo.pl na odpowiedniej podstronie miejscowości (lub regionu), w której odbywa się impreza.

Jeśli twoje wydarzenie odbywa się w ciekawym miejscu (muzeum, park rozrywki, klub, restauracja) to z chęcią dodamy je do naszej stale powiększającej się bazy atrakcji turystycznych.

Powiadom nas również jeśli jesteś zainteresowany reklamą wydarzenia w serwisach społecznościowych. Wypromujemy je również na naszym profilu na Facebooku i Instagramie.

Dodatkowo logo imprezy wstawione zostanie w naszym dziale “Patronat medialny”.

Czego oczekujemy w zamian?

W zamian za szeroką promocję wydarzenia oczekujemy zamieszczenia naszego logotypu lub bannera wraz z odnośnikiem na stronie www imprezy.

Zachęcamy do umieszczenia naszego logotypu w materiałach promocyjnych wydarzenia takich jak ulotki czy plakaty.

LOGO GREEN 300x93 - Patronat medialny
Chciałbyś współpracować na innych warunkach?

Jesteśmy otwarci również na wszelkie propozycje współpracy, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami. Z pewnością uda nam się wspólnie ustalić indywidualne warunki wzajemnej promocji. Na wszystkie pytania odpowiemy drogą mailową – patronat@itur.pl.

 

patronat medialny - Patronat medialny
Projekt bez tytułu 1 - Patronat medialny