Patronat medialny

Co daje patronat medialny?

Jesteś organizatorem wydarzenia, a może właścicielem atrakcji albo prowadzisz bloga lub ciekawy portal?
Ważne, że możesz zainteresować użytkowników Noclegowo! Napisz do nas, a ustalimy szczegóły naszej współpracy.

Nasi odbiorcy to przede wszystkim osoby planujące wypoczynek w Polsce. Nie tylko szukają noclegu, ale także okolicznych atrakcji, ciekawych wydarzeń, które warto odwiedzić podczas pobytu. Dzięki temu mogą oni kompleksowo zaplanować swoją podróż. Gdzie będziemy promować Twoją inicjatywę?

Będziemy promować ją na stronie Noclegowo.pl, którą odwiedza łącznie ponad milion użytkowników miesięcznie oraz na prowadzonych przez nas kanałach social media – Facebooku oraz Instagramie.

Wydarzenia

Wyślij nam dokładny opis wydarzenia, na podstawie którego będziemy mogli stworzyć artykuł, posty dla naszych użytkowników. Takie materiały będziemy promować w ciągu całej naszej współpracy. Dodamy również je na podstronie ciekawych wydarzeń w portalu Noclegowo.

Blogi i portale turystyczne

Napisz artykuł, w którym opiszesz np. swoje doświadczenia związane z turystyką lub przydatne wskazówki, które mogą przydać się użytkownikom Noclegowo. Załącz linki do swojego bloga/ portalu a my umieścimy wpis na naszym przewodniku i wypromujemy go za pomocą dostępnych kanałów.

Atrakcje

Powiedz nam, czemu warto odwiedzić to miejsce? Wypisz nam jego zalety, krótki opis. Duża liczba odwiedzin Noclegowo na frazy związane z atrakcjami sprawi, że Twoje miejsce przyciągnie więcej turystów. Poinformujemy o nim na naszym blogu, social mediach. Niech się dowiedzą!

Zaufali nam:

patronat2023v2 1024x581 - Patronat medialny