wyczyść filtry
Cena za osobę:
od {{ priceMin>0 ? priceMin : "0" }} zł do {{ priceMax<1000 ? priceMax : "1000" }} zł

Rezerwacje on-line:

Przyjazd
Wyjazd

Rodzaj obiektu:


Udogodnienia:

loading...

Noclegi w Nałęczowie (70)

 • Osada turystyczna Miłoszówka

  Wąwolnica (~9.2 km od Nałęczów)
 • Hotel Jedlina

  Motycz (~13.9 km od Nałęczów)
 • Hotel Restauracja Nowy Dwór Bogucin

  Bogucin (~11 km od Nałęczów)
 • Hotel Biesiada

  Lublin (~12 km od Nałęczów)
 • inCUBO Rooms and More n.Lublin S19

  Kolonia Tomaszowice (~10.3 km od Nałęczów)
 • Premium Village Apartment n.Lublin

  Kolonia Tomaszowice (~10.3 km od Nałęczów)
 • Holiday Home Siedlisko Gaj

  Stary Gaj (~3.7 km od Nałęczów)
 • Willa Anna Maria

  Nałęczów, Bochotnica 19A
 • Willa & Spa OdnoVa

  Nałęczów, Ul.Bochotnica 4

O Nałęczowie

Nałęczów leży w najcieplejszym w kraju regionie klimatycznym. To miasto-ogród, otoczone wzgórzami i wąwozami, którego sercem jest ponad 20 hektarowy Park Zdrojowy przystrojony wiekowymi drzewami, z zabytkowymi sanatoriami oraz Pałacem Małachowskich. Tutaj można nabrać sił i witalności popijając Nałęczowiankę lub skorzystać z usług uzdrowiska. To idealne miejsce do spędzenia czasu na łonie natury i chwilowego oderwania się od rzeczywistości.

Ostatnio dodane opinie w Nałęczowie

M

Marta

Stanowczo odradzam. Jestem osobą bardzo źle znoszącą upały, dlatego na wyjazdy wożę ze sobą wentylator. Rozmawiając o tym z Panią przez telefon otrzymałam informację, że w pokoju znajduje się klimatyzacja, z której można normalnie korzystać, więc mam nie brać wentylatora. Tak też zrobiłam, a po przyjechaniu na miejsce otrzymaliśmy pokój z jednym maleńkim, nie otwierającym się inaczej niż uchylnie okienkiem, w którym temperatura sięgała 35 stopni. Pilota do klimatyzacji nie otrzymaliśmy, a po poproszeniu okazało się, że klimatyzacja jest dodatkowo płatna 15zł/dobę - Pani bezczelnie kłóciła się, że myślała, że przeczytaliśmy na stronie - trochę głupie zważywszy na fakt, że dzwoniłam z pytaniem o wentylator w standardzie. Jak się okazało, z wentylatora nie mogłabym nawet korzystać, bo "to generuje dodatkowe zużycie prądu i u nas nie można z takich urządzeń korzystać". Czułam się oszukana i musiałam w aucie szukać nowego miejsca noclegowego. Na szczęście znalazłam szybko tańsze i z przemiłą Panią, tak więc Orle Gniazdo odradzam każdemu, kto nie chce mieć do czynienia z oszustem.

4
1
4
1
1
termin pobytu: sierpień 2016
J

,,U ZOSI''

24.04.2016

Jan Gula

Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z noclegu u Pani Zosi i jej męża.Miłe i gościnne małżeństwo.Wspaniała atmosfera panująca w relacji z właścicielami pensjonatu .W przyszłości skorzystamy z propozycji noclegu i wypoczynku w Nałęczowie.Pozdrawiamy Barbara i Jan

4
5
4
5
5
termin pobytu: kwiecień 2016
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij