Puszcza Białowieska to jeden z największych i najlepiej zachowanych fragmentów pierwotnego lasu nizinnego i jednocześnie – jeden z ostatnich. Teren znajduje się na liście światowego Dziedzictwa UNESCO i jest domem dla największej populacji wolnego żubra. Jest to nasza duma narodowa, ponieważ od Atlantyku to pierwszy naturalny las w Europie.

Polscy rodzice coraz chętniej zabierają swoje pociechy na urlop. Jest to wymagająca grupa odbiorców, ale za to niezwykle lojalna. Bardzo często przywiązują się do miejsc, które spełnią ich oczekiwania i wracają do nich każdego sezonu. Warto więc wyjść im naprzeciw i zyskać stałych gości na lata. Czy wiecie, jak dostosować swoją ofertę dla rodzin z dziećmi? 

Pojezierza Polskie to pas najpiękniejszych i najbardziej malowniczych terenów w Polsce. Występuje tam wiele jezior, pięknych wzgórz i przede wszystkim dużo zieleni. Tereny są bardzo chętnie odwiedzane nie tylko przez Polaków, ale również przez turystów zagranicznych. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, które tereny są najpiękniejsze i które koniecznie trzeba odwiedzić!

Piwniczna-Zdrój to małe, urokliwe miasto w województwie małopolskim. Pierwszy człon nazwy pochodzi od “zaciemnionego przez cień gęstego boru wjazdu do miasta od strony północnej”, natomiast człon “Zdrój” został nadany ze względu na obecność wód leczniczych w miejscowości. Czy warto odwiedzić Piwniczną-Zdrój? Oczywiście, że tak! Oto kilka powodów, dlaczego Ty też powinieneś odwiedzić to wspaniałe miasto!