Kwatery pracownicze to jedna z form wynajmu, której niestraszne są wahania pogodowe, a nawet – jak pokazuje przykład roku 2020 – obostrzenia epidemiczne. Dzięki szeregowi zalet, zainteresowanie tą formą biznesu sukcesywnie wzrasta. Z naszego artykułu dowiesz się m.in. czym jest kwatera pracownicza i co będzie potrzebne do jej założenia.

Budzące zachwyt panoramy, interesujące zabytki i niecodzienne atrakcje – Solina słynie właśnie z nich. Co warto zobaczyć w tej niewielkiej, ale uroczej miejscowości i jej okolicy? Jak wybrać odpowiedni nocleg w Solinie? Przygotowaliśmy zestaw przydatnych wskazówek dla tych, którzy planują rzucić wszystko i uciec w Bieszczady.

Wakacje nad jeziorem to świetny pomysł dla tych, którzy uwielbiają sporty wodne, ale również każdego, kto po prostu ceni sobie różnorodność. Wiele jezior na terenie naszego kraju leży w okolicy pięknych, zabytkowych miast, co stwarza ciekawe możliwości również wtedy, gdy podczas urlopu nie dopisuje pogoda. W chłodniejsze czy też deszczowe dni – zamiast wypoczynku nad wodą – można zaplanować wycieczkę szlakiem najpiękniejszych okolicznych zabytków lub skorzystać z oferty pobliskich centrów rozrywki. Przedstawiamy Wam zestawienie miejsc, które warto odwiedzić, jeśli w 2021 roku planujecie urlop nad jeziorem!

W sezonie zimowym najpopularniejszą miejscowością okazał się Karpacz, jednak zaraz za nim na podium stanął Gdańsk. Widoki nad Bałtykiem są wspaniałe przez cały rok, ale to właśnie wakacje nad morzem dla wielu podróżujących stają się spełnieniem marzeń. W tym roku warto wcześniej zarezerwować nocleg w nadmorskich kurortach, dlatego już teraz odkrywamy dla Was najciekawsze propozycje na urlop w 2021 roku nad Morzem Bałtyckim!

Rok 2020 był dla wszystkich rokiem zmian. Musieliśmy przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości, która była następstwem globalnej pandemii koronawirusa. Dla naszego zespołu to był również wymagający rok. Pracę w biurze zamieniliśmy na zdalną pracę z naszych domów. Na szczęście szybko odnaleźliśmy się w nowym dla nas trybie pracy, a nasze zaangażowanie w dostarczanie najlepszych rozwiązań nie straciło na efektywności. W 2020 roku wdrożyliśmy wiele funkcji ułatwiających szukanie noclegu, ale również narzędzia pozwalające poprawić skuteczność wynajmu. Oto nasze podsumowanie minionego roku.

Około 70 kilometrów od Łodzi, pomiędzy Tomaszowem Mazowieckim i Piotrkowem Trybunalskim, mieści się jeden z najczęściej odwiedzanych akwenów w województwie łódzkim. Jezioro okala wiele urokliwych miasteczek, usłanych różnorodnymi atrakcjami. Podpowiadamy, gdzie jechać nad Zalew Sulejowski, co warto zobaczyć w okolicy i gdzie szukać wyjątkowego miejsca na nocleg!

W związku z rozporządzeniami dotyczącym obostrzeń w branży turystycznej, pojawia się bardzo wiele pytań. Dodatkowo, sprawy nie ułatwiają zawarte w rozporządzeniu odwołania do innych ustaw, których odnalezienie i zrozumienie jest bardzo czasochłonne. Właśnie dlatego wszystkie informacje zebraliśmy dla Was w jednym miejscu.

Po wprowadzeniu kolejnych restrykcji straciłeś nadzieję na weekendowe wyjazdy i świąteczne urlopy? Praca zdalna, po ponad pół roku w tym samym miejscu, zaczyna być utrapieniem? Jesteś przytłoczony ilością informacji, a szukanie doprecyzowania kolejnych punktów ustaw przyprawia o ból głowy? Ten artykuł powstał dla Ciebie. Zobacz, jak planować wypoczynek w dobie epidemicznych utrudnień!

Wiele wydziałów polskich uczelni wyższych swoje siedziby ma w naprawdę wyjątkowych wnętrzach. Niektóre – jak Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego – mieści się w zabytkowych, XV-wiecznych budowlach. Inne to jedne z najnowocześniejszych budynków na terenie miasta, na co świetnym przykładem jest Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego (przez swój wyjątkowy kształt szerzej znany jako “Paragraf”). Niesamowitą perłą architektoniczną jest również Główny Gmach Politechniki Warszawskiej. Najpiękniejsze miejsca w Warszawie? To na pewno jedno z nich. Sprawdźcie, co kryje jego historia.