Coraz więcej internautów przed dokonaniem rezerwacji szuka w sieci informacji o wybranym obiekcie noclegowym. Najwygodniejszym i najczęściej wykorzystywanym w tym celu narzędziem jest wyszukiwarka. Coraz więcej osób szukając konkretnych informacji wpisuje w Google nazwę obiektu w połączeniu ze słowem „opinie”.

Podjęcie jakiejkolwiek działalności zawsze wiąże się z niepewnością, ryzykiem, mnóstwem pytań i niejasności. Tak samo jest w przypadku świadczenia usług noclegowych. Poniżej przedstawiamy kilka praktycznych rad, które będą przydatne dla osób rozpoczynających przygodę z wynajmem krótkoterminowym.

Niekwestionowanym liderem wśród pasm górskich w Polsce, pod względem liczby przyjezdnych turystów są… i tu nikogo nie zaskoczymy – Tatry, malownicze i piętrzące się nad okolicą. Oferują piękne widoki, a dzięki bogatemu zapleczu noclegów i gastronomii w pobliskich miejscowościach, okopały się na pozycji lidera. Jednak w ich sąsiedztwie oraz w dalszych zakątkach kraju znajdują się też bardzo ciekawe miejsca, które idealnie pasują na górski wypoczynek. Oto kilka propozycji.

Polskie uzdrowiska są ciekawą pozycją na turystycznej mapie swojego kraju. Poza dużą liczbą kompleksów sanatoryjnych przeznaczonych dla kuracjuszy, stale poszerzają swoją ofertę dla potencjalnych turystów. Przedstawiamy 10 propozycji górskich miejscowości uzdrowiskowych, w których warto się zregenerować i spędzić wolny czas.

Zimowe wyjazdy w góry cieszą się ogromną popularnością zwłaszcza wśród osób, które uwielbiają szaleć na nartach czy snowboardzie. Jednak górskie miasteczka kryją w sobie mnóstwo atrakcji. Poniżej podpowiadamy co robić na zimowym wyjeździe, jeśli nie szusować po stokach.