Jaka pogoda czeka nas w sierpniu 2018?

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami.. Dla tych, co wyjeżdżają w sierpniu mamy dobrą wiadomość – pogoda zapowiada się naprawdę dobrze! Sprawdź pogodę, jaka czeka na Ciebie nad morzem, w górach i na Mazurach!

Wyjeżdżasz nad morze?

Świetny wybór! Sierpień nad Bałtykiem zapowiada się naprawdę ciepło i słonecznie – synoptycy przewidują zdecydowanie mniejszą ilość zachmurzeń, opadów i burz. Temperatury mają utrzymywać się w okolicach 30°C, natomiast na wieczory możesz planować spacery plażą – będą one zdecydowanie cieplejsze niż w lipcu.

Wyjeżdżasz na Mazury?

Zabierz ze sobą parasolkę! Początek sierpnia zapowiada się ciepły i deszczowy. Niestety drugi i trzeci tydzień sierpnia przyniosą spadek temperatur do około 20°C, jednak prawdopodobieństwo opadów będzie mniejsze niż w pierwszym tygodniu. Urlop na Mazurach w ostatnie dni sierpnia? Idealny do wypoczynku nie na słońcu i nie w upałach – temperatury nieco spadną, na szczęście razem z ilością przewidywanych opadów. Koniec sierpnia zapowiada się nieco pochmurnie, ale na szczęście nie burzowo.

Wyjeżdżasz w góry?

Pierwsze półtora tygodnia sierpnia pamiętaj zabierać ze sobą parasol – początek zapowiada się dosyć deszczowo i burzowo. Dopiero w drugim tygodniu zacznie się robić lepiej – temperatura będzie utrzymywać się w okolicach 22-23°C i ilość opadów znacznie się zmniejszy.

 

Wyjeżdżasz w lipcu? Sprawdź pogodę w poszczególnych miejscach w Polsce!

Opublikowano:

Autor:

Absolwentka technicznego kierunku studiów a jednocześnie osobą kreatywna i pomysłowa. Świetnie odnajduje się w sferze content marketingu oraz social media. Prywatnie jest miłośniczką fotografii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook