Sposób rezerwacji

Elastyczna rezerwacja

Typ miejsca

Rodzaj zakwaterowania

Cena

Wybierz termin pobytu i liczbę gości, aby filtrować po cenie.

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia

Na zewnątrz
Rozrywka
Bezpieczeństwo i ułatwienia
Pokój
Dla dzieci
Kuchnia i jadalnia
Łazienka
Ekologia

Przeznaczenie

Wetlina - noclegi

 • Pogoda w Wetlinie

  Prognoza pogody na dziś (21-06-24)

  Pogoda
  28 °C
  Temperatura odczuwalna
  28 °C
  Temperatura minimalna
  14 °C
  Temperatura maksymalna
  29 °C
  Wiatr
  4 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1018 hPa
  Wilgotność
  40%

  O Wetlinie

  Wetlina to otoczone aurą piosenek turystycznych serce Bieszczad. Położona jest na granicy Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego z Bieszczadzkim Parkiem Narodowym. Obcowanie z przyrodą jest tu na wyciągnięcie ręki. Z Wetliny wychodzi większość bieszczadzkich szlaków turystycznych. Stanowi ona doskonały punkt wypadowy do wycieczek w góry, z jej obszaru najłatwiej dostać się na rozsławione, olśniewające Połoniny. Miejsce posiada magiczną moc przyciągania, o każdej porze roku odsłaniając inne oblicze.

  Co warto zobaczyć w Wetlinie?
  Twój plan wycieczki

  1. Kolekcjonuj niezapomniane widoki z Bieszczadzkiego Parku Narodowego
   To kultowa atrakcja regionu Wetliny o której nie sposób nie wspomnieć tworząc plan wycieczki. Po wycieczce do Bieszczadzkiego Parku Narodowego zdecydowanie skolekcjonujesz niezapomniane widoki i szczyty, takie jak Tarnica czy Halicz. Do kolekcji pięknych panoram warto dodać Połoninę Caryńską, która góruje nad miejscowością. Wypoczywając w Welinie, musisz wybrać się w te bajeczne miejsca. Odwiedź także Rezerwat Przyrody Wetlina i podziwiaj rzekę o tej samej nazwie. Przepływa ona przez tutejsze tereny w Bieszczadach Zachodnich tworząc prawy, największy dopływ Solinki. W górnym odcinku płynie przez Bieszczadzki Park Narodowy, a dalej przez Ciśniańsko-Wetliński Park Krajobrazowy.Taka lokalizacja rezerwatu zapewnia bajeczne widoki! Koniecznie wybierz się na spacer ścieżkami rezerwatu i delektuj się odprężającymi widokami potoków, strumieni i gór. 
    
  2. Bieszczadzka Kolejka Leśna
   Tereny Bieszczadów możesz eksplorować nie tylko za sprawą ścieżek turystycznych, ale także dzięki kolejce leśnej. Przejażdżką tą najwyżej położoną linią wąskotorową w Polsce niewątpliwie będzie emocjonującym przeżyciem. Wagoniki są małe i klimatyczne, a trasa zawiera się w tętniącym zielenią lesie. Te aspekty zdecydowanie przeniosą Cię myślami niemalże w serce nienaruszonej postępem czasu puszczy. Jeśli szukasz wyjątkowych wrażeń, nie może Cię tu zabraknąć. 
    
  3. Odwiedź Leśny Zwierzyniec
   Chcesz odwiedzić Wetlinę z dziećmi? Leśny Zwierzyniec to punkt obowiązkowy na dziecięcej mapie Wetliny. Dzieci mogą podziwiać tu mieszkańców lasu takich jak  jelenie, muflony, daniele, dziki, lisy, jenoty, szopy i skunksy. To miejsce idealne dla wszystkich pasjonatów zwierząt. Łącznie w Zwierzyńcu znajduje się ponad 30 różnych gatunków zwierząt, co na pewno zachwyci najmłodszych. 

  Gdzie zjeść w Wetlinie?

  W poszukiwaniu pysznych dań w Wetlinie, możesz wybrać się do Hnatowego Berda, Willi Górskiej Wetlina, Jadłodajni Smak, Chaty Wędrowca czy Karczmy Paweł Nie Całkiem Święty. 

   

  Oferty okazjonalne w Wetlinie

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.