Prognoza pogody na drugą połowę wakacji (będzie słońce!)

Czy rozmyślasz o tym, jak będzie wyglądać druga połowa wakacji? My także ! Przedstawiamy zatem Noclegową prognozę pogody na drugą połowę lipca i sierpień.

Czerwiec obfitował w tropikalne klimaty. Czy Tobie też zdarzyło się narzekać na tę pogodę? Żar lał się z nieba, co mogło wydawać się preludium do słonecznych wakacji. Taka pogoda miała jednak miejsce, gdy większość z Nas chodziła jeszcze do pracy, dzieci do szkoły, a studenci walczyli z sesją. Chyba nie każdy zdążył w pełni nacieszyć się gorącą aurą.

Wtedy nadszedł lipiec, niosąc za sobą znaczne ochłodzenie. Bluzy i kurtki stały się codziennością, a parasol przydatnym akcesorium. Reasumując – wakacje nie przywitały nas najlepszą pogodą, co czeka na nas w drugiej połowie lipca i w sierpniu?

Prognoza pogody na drugą połowę lipca

Uff! To chyba koniec jesiennej aury.
Pozostałe dni lipca rysują się w nieco bardziej słonecznych barwach. Temperatura będzie stopniowo wzrastać, czego zwieńczeniem będą temperatury w okolicach 26-28°C w przedostatnim tygodniu miesiąca. Koniec lipca to lato w pełni. Temperatury osiągną ok. 28-30°C .

Prognoza pogody na sierpień

Jeśli jeszcze czekasz na swoje wymarzone wakacje i planujesz wyjazd, mamy dla Ciebie dobre wiadomości. Sierpień rysuje się jako idealny czas na realizację wakacyjnego wypoczynku. Jak będzie ?

 • Ciepło, słonecznie, lecz nie upalnie. Jednym słowem – przyjemnie.
 • Brak prażącego słońca i doskwierająco wysokich temperatur.
shot by cerqueira cCkheI30Jd4 unsplash 1 1024x681 - Prognoza pogody na drugą połowę wakacji (będzie słońce!)
Sierpień zapowiada się słonecznie.

Tygodniowy rozkład pogody w sierpniu

 • Pierwszy tydzień sierpnia (1-4.08)
  Sierpień przywita Nas przyjemnymi temperaturami w obszarze 25-28°C. Będzie ciepło i słonecznie. Taka optymalna wakacyjna pogoda zdecydowanie sprzyja wielu aktywnościom na świeżym powietrzu. Polecamy wycieczki rowerowe! Malownicze trasy znajdziesz w Mój Rower. Lokalnie, może pojawić się niewielkie zachmurzenie. Deszcz natomiast nie jest przewidywany, jeśli się pojawi, będzie niewielki. W rezultacie, może to doskwierać wszystkim fanom ogrodnictwa oraz rolnikom.
 • Drugi tydzień sierpnia (5-11.08)
  Temperatura do 29°C i kontynuacja promiennego lata. Będziesz mógł w pełni cieszyć się swoim urlopem w iście wakacyjnej aurze. Przewidywany jest w dalszym ciągu brak istotnych opadów, miejscami mogą pojawić się natomiast burze.
 • Trzeci tydzień sierpnia (12-18.08)
  Pogoda pozostaje bez zmian. Temperatura utrzymywać się będzie na poziomie 23-25°C. Deszcz nieprzerwanie nie powinien zawitać. Promienie słońca wciąż będą padać na Twoją twarz umilając Ci wakacje.
 • Czwarty tydzień sierpnia (19-25.08)
  Wciąż będziesz mógł cieszyć się korzystną pogodą. W razie chęci na wakacyjny wypad, jest to najprawdopodobniej ostatni dobry moment na wyjazd. Temperatury nieco spadną, ale wciąż będzie ciepło i przyjemnie.
 • Ostatni tydzień sierpnia (26-31.08)
  Koniec wakacji to analogiczny koniec dobrej pogody. Wraz z powrotem do pracy i szkoły przewidywane jest ustanie wysokich temperatur. Termometr będzie wskazywać noty do 20°C. Prawdopodobnie będziesz zmuszony chwycić za parasol i kurtkę, ponieważ nadejdą pierwsze jesienne deszcze i zachmurzenie.
brandon hoogenboom Q7 QORO3mO8 unsplash 1024x685 - Prognoza pogody na drugą połowę wakacji (będzie słońce!)
Pogoda w drugiej połowie lipca oraz w sierpniu będzie sprzyjać wakacyjnym wyjazdom.

Taka prognoza pogody na drugą połowę wakacji zdecydowanie zachęca do wypoczynku, prawda? Jeśli odetchnąłeś już z ulgą, wybierz coś dla siebie i wypoczywaj nad morzem, w górach lub nad jeziorem.

Opublikowano:

Autor:

Studentka Psychologii na Uniwersytecie Łódzkim, rozwijająca kompetencje w sferze psychologii biznesu. Interesuje się psychologią marketingu i reklamy. W Noclegowo wykorzystuje swe kompetencje zajmując się content marketingiem. Unikatowe artykuły podróżnicze i niebanalne wyjazdowe propozycje to jej priorytety.


Oceń artykuł: