Pogoda na wakacje 2019. Kiedy będą upały?

Lato już się zaczyna, a wraz z nim upragnione przez nas wszystkich wakacje. Większość osób ma zaplanowany urlop dużo wcześniej, jednak jeśli istnieje możliwość jakiegoś spontanicznego wyjazdu, to podpowiadamy, kiedy warunki do odpoczynku będą najkorzystniejsze.

W czerwcu zdecydowanie nie możemy narzekać na brak pogody. Czekają nas codzienne upały, połączone z obfitymi burzami i opadami.

Choć całe lato zapowiada się bardzo ciepło i ładnie, to lipiec będzie tym chłodniejszym miesiącem. Temperatura ma oscylować około 24-26 stopni Celsjusza. Nad Bałtykiem jednak będzie nieco chłodniej i będzie to ten zimniejszy miesiąc wakacji nad polskim morze.

Sierpień to natomiast miesiąc znacznie cieplejszy. Ten, kto zaplanował urlop nad Bałtykiem właśnie w sierpniu, z pewnością będzie zadowolony z pogody. Tutaj temperatura będzie wynosić ok. 30 stopni Celsjusza.

beach 647938 1920 - Pogoda na wakacje 2019. Kiedy będą upały?

Wakacje nad Bałtykiem będą udane szczególnie w sierpniu

Z powodu wysokich temperatur, możemy się podczas lata spodziewać gwałtownych burz i opadów deszczu. Synoptycy ostrzegają także o możliwości wystąpienia podtopień.

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.


Oceń artykuł: