10. Festiwal Muzyki Filmowej – posłuchaj wielkich kompozytorów

W dniach od 29 maja do 5 czerwca Kraków znajdzie się w centrum zainteresowania wszystkich fanów muzyki filmowej. A wszystko to za sprawą 10. edycji festiwalu organizowanego przez RMF Classic oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Krakowski Festiwal Muzyki Filmowej to, jak sama nazwa wskazuje, wielkie wydarzenie o charakterze muzyczno – filmowym, będące mieszanką różnorodnych gatunków i form przekazu.

W programie przewidziano m.in. przeglądowe retrospektywy, koncerty galowe, pokazy plenerowe przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców oraz koncerty monograficzne, poświęcone twórczości konkretnego kompozytora.

Multimedialne pokazy, podczas których wykorzystane zostaną najnowsze zdobycze w dziedzinie technologii dźwięku i obrazu zapewniają nie tylko niezapomniane wrażenia, ale także wyróżniają Festiwal na tle innych tego typu imprez, dzięki czemu stał się rozpoznawalną marką w Europie, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Szczegółowy program wydarzenia znaleźć można na stronie http://fmf.fm/. Fanów muzyki filmowej zapraszamy na noclegi w Krakowie!

Kiedy: 29.05. – 05.06.2018
Gdzie: Kraków

Opublikowano:

Autor:

Absolwentka technicznego kierunku studiów a jednocześnie osobą kreatywna i pomysłowa. Świetnie odnajduje się w sferze content marketingu oraz social media. Prywatnie jest miłośniczką fotografii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook