Festival Sunrise 2018 w Kołobrzegu!

Sunrise Festival to spektakularne wydarzenie, które ściąga co roku tysiące fanów muzyki elektronicznej do nadmorskiego kurortu.

W jedenastej edycji festiwalu wschodzącego słońca na scenie wystąpią największe gwiazdy polskiej i światowej sceny klubowej : Alesoo, Gromee, Robin Schulz, Fedde le Grand, Throttle, Malaa, Don Diablo i wielu innych. Muzyka będzie rozbrzmiewać w Kołobrzeskim Amfiteatrze każdego dnia festiwalu od wieczora do rana, a więc pewna jest zabawa i taniec z widokiem na zachód i wschód słońca.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze noclegu na Sunrise to możesz wyszukać go na stronie http://www.noclegowo.pl/noclegi/kolobrzeg/. Kilkudniowy pobyt można urozmaicić odwiedzając w Kołobrzegu ciekawe miejsca – koniecznie sprawdź kołobrzeskie atrakcje.

Kiedy : 27.07.2018 – 29.07.2018
Gdzie: Kołobrzeg

Opublikowano:

Autor:

Propagator użytecznych i nowoczesnych rozwiązań w projektowaniu stron. Jego specjalizacja to performance marketing oraz e-mail marketing. Na pierwszym miejscu stawia skuteczną komunikację i budowanie relacji z klientem. Interesuje się nowymi technologiami i postępami w badaniach kosmosu. Autor strony alekosmos.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook