Mazury AirShow 2018 – powietrzne akrobacje wśród mazurskich jezior

To już 9 edycja pokazów akrobacji lotniczych nad jeziorem Niegocin, jednej z największych imprez lotniczych w Polsce, dotychczas rozgrywanych pod nazwą Festyn Lotniczy Mazury.

Podczas tegorocznej edycji zobaczymy akrobacje zespołowe i indywidualne, przeloty maszyn wielozadaniowych, samoloty lekkie, odrzutowe samoloty myśliwskie, śmigłowce Marynarki Wojennej i wodnopłatowce oraz maszyny biorące udział w bitwach podczas I i II Wojny Światowej.

W pokazach biorą udział zawsze najlepsi piloci – mistrzowie Polski i Świata, zespoły pokazowe, podziwiać można maszyny, które nie często goszczą na pokazach dla wodnosamolotów tzw. latających łodzi oraz samolotów amfibii, nie lada gratką będzie możliwość obejrzenia wodowania i startu wspomnianych wodnopłatów.

Pokazy odbywają się w niecodziennej mazurskiej scenerii, której nikomu nie trzeba przedstawiać, a brzegi jeziora Niegocin stanowią naturalny amfiteatr zapewniając doskonałą widoczność.

Kiedy: 04.08.2013 – 05.08.2018
Gdzie: Giżycko

Opublikowano:

Autor:

Absolwentka technicznego kierunku studiów a jednocześnie osobą kreatywna i pomysłowa. Świetnie odnajduje się w sferze content marketingu oraz social media. Prywatnie jest miłośniczką fotografii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook