Noclegi w Krakowie

Kraków - oferty noclegów, przewodnik
Wizytówką Krakowa jest Rynek Główny oraz królewski Wawel. Atmosferę Starego Miasta najpełniej poczujemy przechadzając się w cieniu Sukiennic przy dźwiękach hejnału rozbrzmiewającego z wieży Kościoła Mariackiego. Natomiast z wierzchołka Kopca Kościuszki roztacza się zapierający dech w piersiach widok na miasto. U podnóża Wawelu nad brzegiem Wisły spotkamy krakowskiego pupila - metalowy posąg smoka ze staropolskiej legendy. Warto odwiedzić Kraków, gdzie baśnie splatają się z historią, a dawne czasy ze współczesnością.
Wyświetlone: 1 - 10 z 527
102030 wyników na stronie
 • Zakres cen dla noclegi Kraków: 10 - 9999 PLN. Średnia ocena: 4.4/5 na podstawie 16 opinii.
 • 2014-06-29 17:18:13
  Kraków Backpackers Hostel Kraków Backpackers Hostel
  lokalizacja:bardzo blisko rynku, pokój miał być wynajęty na kilka godzin no i był, co z tego jak był brudny, nie dało się nawet usiąść na łóżko co mówić położyć ,smród chociaż było okno otwarte. Jeżeli się coś proponuje to zadbajcie o to samo posprzątanie nic nie kosztuje na tym zarabiacie pieniądze, a może na tym polega... zobacz więcej
  Lokalizacja: 5 Wyposażenie: 1 Czystość: 1 Obsługa: 1 Jakość a cena: 1
  Ocena: 1.8 / 5
  Termin pobytu: czerwiec 2014
  ~gosia.piotr11
 • 2014-06-25 22:35:20
  Euro-Room Hostel Euro-Room Hostel
  Nocowałam w apartamencie czerwonym. Był bardzo starannie przygotowany. Czysty, dostępne ręczniki, herbata. Bardzo spokojne miejsce, a jednocześnie bardzo blisko rynku. Wydaje mi się, że prawie idealnie w połowie drogi pomiędzy dworcem, a Wawelem. Pięknie dziękuję za życzliwość i za gościnę.
  Lokalizacja: 5 Wyposażenie: 5 Czystość: 5 Obsługa: 5 Jakość a cena: 5
  Ocena: 5 / 5
  Termin pobytu: czerwiec 2014
  Ela
 • 2014-06-21 16:43:06
  ToTu HOSTEL ToTu HOSTEL
  W TOTU nocowałam pod koniec maja 2014r. Gorąco polecam wszystkim, którzy odwiedzają Kraków w celach turystycznych.Wszędzie bardzo blisko. Cena przystępna. Pokój czyściutki i przytulny. W hostelu czułam się jak we własnym domu. Z sentymentem wspominam urocze, przemiłe i bardzo uczynne Panie recepcjonistki, które serdecznie pozdrawiam... zobacz więcej
  Lokalizacja: 5 Wyposażenie: 5 Czystość: 5 Obsługa: 5 Jakość a cena: 5
  Ocena: 5 / 5
  Termin pobytu: maj 2014
  Ewa z Zielonej Góry.
 • Zobacz wszyskie opinie o noclegach w Krakowie
54 Krakowski Festiwal Filmowy - zakochaj się w kinematografii

54 Krakowski Festiwal Filmowy - zakochaj się w kinematografii

Krakowski Festiwal Filmowy to jedna z najstarszych w Europie imprez tego typu, bowiem jego historia sięga 1961 roku. Trwa on 8 dni podczas których wyświetlanych jest około 250 filmów zarówno z Polski jak i z całego świata. Co roku wydarzenie to odwiedza około 600 gości. Filmy dokumentalne, animowane oraz krótkie fabuły prezentowane są w sekcjach konkursowych oraz pokazach specjalnych (np. pokazy tematyczne, retrospekcje twórców czy też pokazy archiwalne).
6. Festiwal Muzyki Filmowej - posłuchaj wielkich kompozytorów

6. Festiwal Muzyki Filmowej - posłuchaj wielkich kompozytorów

W dniach od 26 do 29 września b.r. Kraków znajdzie się w centrum zainteresowania wszystkich fanów muzyki filmowej. A wszystko to za sprawą 6. edycji festiwalu organizowanego przez RMF Classic oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe.
Podgórska Jesień Kulturalna 2013 - bezpłatne występy, wystawy i koncerty

Podgórska Jesień Kulturalna 2013 - bezpłatne występy, wystawy i koncerty

Podgórska Jesień Kulturalna to coroczne święto dzielnicy Podgórze, adresowana do wszystkich mieszkańców Krakowa oraz przybyłych do miasta turystów.
Sacrum Profanum 2013 - ośmiodniowe święto muzyki współczesnej

Sacrum Profanum 2013 - ośmiodniowe święto muzyki współczesnej

Festiwal Sacrum Profanum to jedno z największych i najciekawszych wydarzeń muzycznych w Europie, które cieszy się uznaniem krytyków oraz zgromadzonych w Krakowie miłośników muzyki współczesnej.
Urokliwa siedziba polskich królów - Kraków

Urokliwa siedziba polskich królów - Kraków

Kraków to jedno z najstarszych, największych oraz najpiękniejszych miast polskich. Leży on w południowej Polsce, nad Wisłą, na połączeniu kilku krain geograficznych: Bramy Krakowskiej, Kotliny Sandomierskiej, Kotliny Oświęcimskiej i Pogórza Zachodniobeskidzkiego.

 • Szukaj na mapie
 • Dzielnice

 • Oferty specjalne