Noclegi w Krakowie

Kraków - oferty noclegów, przewodnik
Wizytówką Krakowa jest Rynek Główny oraz królewski Wawel. Atmosferę Starego Miasta najpełniej poczujemy przechadzając się w cieniu Sukiennic przy dźwiękach hejnału rozbrzmiewającego z wieży Kościoła Mariackiego. Natomiast z wierzchołka Kopca Kościuszki roztacza się zapierający dech w piersiach widok na miasto. U podnóża Wawelu nad brzegiem Wisły spotkamy krakowskiego pupila - metalowy posąg smoka ze staropolskiej legendy. Warto odwiedzić Kraków, gdzie baśnie splatają się z historią, a dawne czasy ze współczesnością.
Wyświetlone: 1 - 10 z 1055
 • Jesteś w domu
  od 35 do 60
  Kraków , Czeczotta 9
  Oferty specjalne: Majówka
  Jesteś w Domu to komfortowe kwatery prywatne w zacisznym miejscu na obrzeżach Krakowa (Podgórze, Rybitwy).Świetna lokalizacja dla... Więcej »
102030 wyników na stronie
 • Zakres cen dla noclegi Kraków: 10 - 665 PLN. Średnia ocena: 3.8/5 na podstawie 4 opinii.
 • 2013-08-06 21:50:12
  Agroturystyka - SPA Agroturystyka - SPA
  Pani Marzena jest zwykla pozorantka,urzadzalam u niej slub na 30 osob i to byl totalny niewypal.Oszukala mnie na jedzeniu,ktore kupila w pbliskim sklepie lewiatanie.Wsyd!!!!!!
  Lokalizacja: 2 Wyposażenie: 2 Czystość: 2 Obsługa: 2 Jakość a cena: 5
  Ocena: 2.6 / 5
  Termin pobytu: lipiec 2013
  marija
 • 2013-06-09 17:47:58
  Dom na Brogach -tanie pokoje Dom na Brogach -tanie pokoje
  Spędziliśmy w tym domu jeden nocleg. Wygląd pokoju niestety bardzo odbiegał od opisu na stronie właścicieli. Prawdopodobnie otrzymaliśmy najgorszy, mikroskopijny pokój o wymiarach celi z niedomykającym się oknem i dziwnym zapachem unoszącym się w malutkim pomieszczeniu na parterze tuż przy drzwiach wejściowych. Ten zapach przeszkadzał... zobacz więcej
  Lokalizacja: 4 Wyposażenie: 4 Czystość: 4 Obsługa: 4 Jakość a cena: 3
  Ocena: 3.8 / 5
  Termin pobytu: czerwiec 2013
  Podróżniczka
 • 2012-05-29 22:05:40
  Fortuna *** Fortuna ***
  Parking dozorowany, faktycznie, ale bardzo malutki, więc trzeba mieć sporo szczęścia, żeby trafić na wolne miejsce. Miałem okazję zrobić rezerwację z dużym wyprzedzeniem, więc miejsce na parkingu na mnie czekało. Pokoik miałem malutki, ale ponieważ byłem sam, a hotel stanowił dla mnie w głównej mierze miejsce noclegu, więc nie ma... zobacz więcej
  Lokalizacja: 5 Wyposażenie: 4 Czystość: 5 Obsługa: 5 Jakość a cena: 4
  Ocena: 4.6 / 5
  Termin pobytu: maj 2012
  aku_
 • Zobacz wszyskie opinie o noclegach w Krakowie
6. Festiwal Muzyki Filmowej - posłuchaj wielkich kompozytorów

6. Festiwal Muzyki Filmowej - posłuchaj wielkich kompozytorów

W dniach od 26 do 29 września b.r. Kraków znajdzie się w centrum zainteresowania wszystkich fanów muzyki filmowej. A wszystko to za sprawą 6. edycji festiwalu organizowanego przez RMF Classic oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe.
Podgórska Jesień Kulturalna 2013 - bezpłatne występy, wystawy i koncerty

Podgórska Jesień Kulturalna 2013 - bezpłatne występy, wystawy i koncerty

Podgórska Jesień Kulturalna to coroczne święto dzielnicy Podgórze, adresowana do wszystkich mieszkańców Krakowa oraz przybyłych do miasta turystów.
Sacrum Profanum 2013 - ośmiodniowe święto muzyki współczesnej

Sacrum Profanum 2013 - ośmiodniowe święto muzyki współczesnej

Festiwal Sacrum Profanum to jedno z największych i najciekawszych wydarzeń muzycznych w Europie, które cieszy się uznaniem krytyków oraz zgromadzonych w Krakowie miłośników muzyki współczesnej.
Urokliwa siedziba polskich królów - Kraków

Urokliwa siedziba polskich królów - Kraków

Kraków to jedno z najstarszych, największych oraz najpiękniejszych miast polskich. Leży on w południowej Polsce, nad Wisłą, na połączeniu kilku krain geograficznych: Bramy Krakowskiej, Kotliny Sandomierskiej, Kotliny Oświęcimskiej i Pogórza Zachodniobeskidzkiego.

Classic Moto Show Kraków 2013 - wystawa zabytków motoryzacji

Classic Moto Show Kraków 2013 - wystawa zabytków motoryzacji

Classic Moto Show Kraków 2013 to druga edycja wystawy zabytków motoryzacji organizowanej w oparciu o zbiory kolekcjonerów z całej Polski. W pierwszy weekend września krakowskie Muzeum Inżynierii Miejskiej stanie się urzeczywistnieniem najskrytszych marzeń każdego prawdziwego fana motoryzacji.

 • Dzielnice

 • Oferty specjalne

Mój notes