Noclegi w Krakowie

Kraków - oferty noclegów, przewodnik
Wizytówką Krakowa jest Rynek Główny oraz królewski Wawel. Atmosferę Starego Miasta najpełniej poczujemy przechadzając się w cieniu Sukiennic przy dźwiękach hejnału rozbrzmiewającego z wieży Kościoła Mariackiego. Natomiast z wierzchołka Kopca Kościuszki roztacza się zapierający dech w piersiach widok na miasto. U podnóża Wawelu nad brzegiem Wisły spotkamy krakowskiego pupila - metalowy posąg smoka ze staropolskiej legendy. Warto odwiedzić Kraków, gdzie baśnie splatają się z historią, a dawne czasy ze współczesnością.
Wyświetlone: 1 - 10 z 1167
 • Hostel Guliwer
  25 - 80 zł /os.
  Kraków , Kalwaryjska 42
  Zapraszamy do Hostelu Guliwer mieszczącego się w stylowej kamieniczce przy ul. Kalwaryjskiej 42, w jednej z najstarszych dzielnic Krakowa, na... Więcej »
102030 wyników na stronie
 • 2016-06-29 13:50:50
  Młodzieżowy Hostel pod Barbakanem Młodzieżowy Hostel pod Barbakanem
  Przestrzegam wszystkich przed nocowaniem w tym hostelu, opis jest zupełnie inny niż rzeczywistość, nie ma parkingu, pokoje z łózkami piętrowymi z taką ich ilością jak w noclegowni. Łazienka jedna wyremontowana i prezentowana na zdjęciach, pozostałe to syf. Przestrzegam nie dajcie się zwabić i broń boże nie dajcie się pozbawić zaliczki,... zobacz więcej
  Lokalizacja: 4 Wyposażenie: 1 Czystość: 1 Obsługa: 1 Jakość a cena: 1
  Ocena: 1.6 / 5
  Termin pobytu: sierpień 2015
  Renata Kurkus
 • 2016-06-29 13:39:55
  Młodzieżowy Hostel pod Barbakanem Młodzieżowy Hostel pod Barbakanem
  Brak słów. Gdybyśmy tam nocowali to jakaś choroba skóry pewna. Ściany żyły własnym życiem i przedstawiały historię poprzednich meldunków. Przestrzegam wszystkich przed rezerwacją. Ja uciekłam ale wymusiliśmy oddanie zaliczki. TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!
  Lokalizacja: 2 Wyposażenie: 1 Czystość: 1 Obsługa: 1 Jakość a cena: 1
  Ocena: 1.2 / 5
  Termin pobytu: sierpień 2015
  Renata Kurkus
 • 2016-06-20 22:32:08
  B&b 4.friends Hostel B&b 4.friends Hostel
  Odradzam ten hostel. Spędziłam tam weekend i wszystko co napisane na ich stronie....no cóż daleko odbiega od prawdy. Brudno, nieprzyjemnie, jedzenie kiepskie, jadalnia nadająca się do inspekcji Sanepidu. W dodatku zjecie i wypijecie coś do śniadania jak sobie wcześniej umyjecie kubki i przyniesiecie kawę bo jak nie wystarczy dla wszystkich... zobacz więcej
  Lokalizacja: 4 Wyposażenie: 1 Czystość: 1 Obsługa: 1 Jakość a cena: 1
  Ocena: 1.6 / 5
  Termin pobytu: czerwiec 2016
  Anita86
 • Zobacz wszyskie opinie o noclegach w Krakowie
Światowe Dni Młodzieży

Światowe Dni Młodzieży

Już 26 lipca Kraków wypełnią młodzi ludzie z całego świata! Do 31 lipca będzie trwała kolejna edycja Światowych Dni Młodzieży.
Letni Festiwal Jazzowy

Letni Festiwal Jazzowy

To zdecydowanie największe wydarzenie jazzowe w Polsce, a nawet jedno z większych w Europie. Co roku w lipcu turyści mają okazję posłuchać i zobaczyć na żywo ponad 200 różnych artystów z polski i zagranicy.
Letni Festiwal Opery Krakowskiej

Letni Festiwal Opery Krakowskiej

Letni Festiwal Opery Krakowskiej to cykl specjalnych spektakli operowych z udziałem słynnych śpiewaków i zespołów operowych z całego świata Poza koncertami operowymi można także obejrzeć przedstawienia baletowe XX jubileuszowa edycja startuje już 9 czerwca i potrwa d
Maroon 5 w Polsce!

Maroon 5 w Polsce!

1 czerwca tego roku po raz pierwszy w Polsce wystąpi słynny zespół Maroon 5! Wszyscy fani mają okazję do zobaczenia swoich idoli na żywo w krakowskiej Tauron Arenie. Będzie to przystanek światowej trasy koncertowej, która rozpoczęła się w lutym 2015 roku.
Ze sztuką współczesną na Ty czyli Grolsch ArtBoom Festival 2015

Ze sztuką współczesną na Ty czyli Grolsch ArtBoom Festival 2015

Odbywający się w Krakowie Festiwal Sztuk Wizualnych Grolsch ArtBoom prezentuje polską i zagraniczną sztukę współczesną. Jego cechą szczególną jest fakt, iż dzieła prezentowane są w przestrzeni publicznej miasta, co umożliwia obejrzenie ich osobom nie koniecznie związanym ze środowiskiem sztuki.
To co w obrazie kinowym ważne - Festiwal Muzyki Filmowej 2015

To co w obrazie kinowym ważne - Festiwal Muzyki Filmowej 2015

Festiwal Muzyki Filmowej jest całkowicie dedykowany muzyce tworzonej na potrzeby obrazu. Stanowi połączenie najwyższej jakości interpretacji muzyki filmowej wykonywanej przez fachowych, znakomitych muzyków z prezentacją obrazu filmowego na ekranie kinowym.
 • Szukaj na mapie
 • Dzielnice

 • Oferty specjalne

 • Najnowsze ogłoszenia
  Magdalena:
  Szukam noclegu
  ~zzprojekt:
  Poszukuję noclegu dla 7 os.
  ~halinakurowska1:
  Poszukuję noclegu dla dwóch osób z aneksem...
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]