Noclegi w Krakowie

Kraków - oferty noclegów, przewodnik
Wizytówką Krakowa jest Rynek Główny oraz królewski Wawel. Atmosferę Starego Miasta najpełniej poczujemy przechadzając się w cieniu Sukiennic przy dźwiękach hejnału rozbrzmiewającego z wieży Kościoła Mariackiego. Natomiast z wierzchołka Kopca Kościuszki roztacza się zapierający dech w piersiach widok na miasto. U podnóża Wawelu nad brzegiem Wisły spotkamy krakowskiego pupila - metalowy posąg smoka ze staropolskiej legendy. Warto odwiedzić Kraków, gdzie baśnie splatają się z historią, a dawne czasy ze współczesnością.
Wyświetlone: 1 - 10 z 543
102030 wyników na stronie
 • Zakres cen dla noclegi Kraków: 10 - 9999 PLN. Średnia ocena: 4.4/5 na podstawie 19 opinii.
 • 2014-08-30 17:11:18
  Dom na Brogach -tanie pokoje Dom na Brogach -tanie pokoje
  Jest czysto, codziennie, ktoś przychodzi i sprząta.W budynku znajdują się 3 pokoje(przynajmniej w tym co byłam). W jednym z tych pokoi znajduje się prysznic. Na korytarzu znajduje się osobno prysznic i ubikacja. Na zewnątrz jest miejsce, gdzie można usiąść i zapalić papierosa. Bardzo blisko do przystanka.
  Lokalizacja: 5 Wyposażenie: 3 Czystość: 5 Obsługa: 5 Jakość a cena: 3
  Ocena: 4.2 / 5
  Termin pobytu: sierpień 2014
  ~mkmadziula7
 • 2014-08-25 09:08:33
  Hotel Delta *** Hotel Delta ***
  Hotel zadbany, klimatyczny polecam nocleg w tym hotelu jedynie śniadania byłyna minus. Po posiłku zrobiły nam się z rodziną afty.
  Lokalizacja: 4 Wyposażenie: 4 Czystość: 3 Obsługa: 5 Jakość a cena: 4
  Ocena: 4 / 5
  Termin pobytu: lipiec 2014
  eurela
 • 2014-08-02 18:29:47
  ToTu HOSTEL ToTu HOSTEL
  Mogę z całym sercem polecić ten hostel! Idealna okolica na nocleg. Bardzo blisko Wawel jak i Rynek ze Sukiennicami i Kościołem Marackim. Wszędzie niedaleko. Pokoje czyste, świeżo pomalowane, meble nie zniszczone widać, że właściciel dba o standard hostelu. Śniadanie wliczone w cenę pokoju. Idealne miejsce dla ludzi, którzy chcą całe... zobacz więcej
  Lokalizacja: 5 Wyposażenie: 5 Czystość: 5 Obsługa: 5 Jakość a cena: 5
  Ocena: 5 / 5
  Termin pobytu: lipiec 2014
  Ania z Poznania
 • Zobacz wszyskie opinie o noclegach w Krakowie
54 Krakowski Festiwal Filmowy - zakochaj się w kinematografii

54 Krakowski Festiwal Filmowy - zakochaj się w kinematografii

Krakowski Festiwal Filmowy to jedna z najstarszych w Europie imprez tego typu, bowiem jego historia sięga 1961 roku. Trwa on 8 dni podczas których wyświetlanych jest około 250 filmów zarówno z Polski jak i z całego świata. Co roku wydarzenie to odwiedza około 600 gości. Filmy dokumentalne, animowane oraz krótkie fabuły prezentowane są w sekcjach konkursowych oraz pokazach specjalnych (np. pokazy tematyczne, retrospekcje twórców czy też pokazy archiwalne).
6. Festiwal Muzyki Filmowej - posłuchaj wielkich kompozytorów

6. Festiwal Muzyki Filmowej - posłuchaj wielkich kompozytorów

W dniach od 26 do 29 września b.r. Kraków znajdzie się w centrum zainteresowania wszystkich fanów muzyki filmowej. A wszystko to za sprawą 6. edycji festiwalu organizowanego przez RMF Classic oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe.
Podgórska Jesień Kulturalna 2013 - bezpłatne występy, wystawy i koncerty

Podgórska Jesień Kulturalna 2013 - bezpłatne występy, wystawy i koncerty

Podgórska Jesień Kulturalna to coroczne święto dzielnicy Podgórze, adresowana do wszystkich mieszkańców Krakowa oraz przybyłych do miasta turystów.
Sacrum Profanum 2013 - ośmiodniowe święto muzyki współczesnej

Sacrum Profanum 2013 - ośmiodniowe święto muzyki współczesnej

Festiwal Sacrum Profanum to jedno z największych i najciekawszych wydarzeń muzycznych w Europie, które cieszy się uznaniem krytyków oraz zgromadzonych w Krakowie miłośników muzyki współczesnej.
Urokliwa siedziba polskich królów - Kraków

Urokliwa siedziba polskich królów - Kraków

Kraków to jedno z najstarszych, największych oraz najpiękniejszych miast polskich. Leży on w południowej Polsce, nad Wisłą, na połączeniu kilku krain geograficznych: Bramy Krakowskiej, Kotliny Sandomierskiej, Kotliny Oświęcimskiej i Pogórza Zachodniobeskidzkiego.

 • Szukaj na mapie
 • Dzielnice

 • Oferty specjalne