World Travel Show już w październiku – największy event dla podróżników w Polsce

A gdyby tak jednego dnia, przenieść się w najdalsze zakątki świata? I to wszystko w jednym miejscu! Brzmi świetnie, prawda? Tak, nam też zdecydowanie podoba się ta propozycja. Taką możliwość daje udział w III edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych. 

Dlaczego warto przyjść?
Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Wystawcy prezentujący się na targach dadzą nam możliwość odwiedzenia całego świata, dzięki przygotowanych przez nich potrawom, pokazom strojów narodowych, sztuk walki czy tańca. Będzie można porozmawiać z ludźmi, którzy na podróżowaniu znają się jak nikt inny, między innymi Wojciech Cejrowski. O brak rozrywki na pewno nie musimy się martwić.

Gdzie?
W tym roku jest to Ptak Warsaw Expo.

Kiedy?
19 października, piątek, godz 10.00 – 18.00
20 października, sobota, godz 10.00 – 18.00
21 października, niedziela. godz 10.00 – 17:00

Ceny biletów
Jak to zwykle bywa, bilety warto zakupić wcześniej niż w dniu imprezy. W przedsprzedaży ceny biletów normalnych wahają się od 20 zł do 30 zł, a ulgowych od 10 zł do 15 zł. W przypadku zakupu wejściówki w kasie jest to od 30 zł do 40 zł – normalne i od 10 zł do 20 zł ulgowe. Cena jest uzależniona również od dnia, który wybierzemy.
https://www.noclegowo.pl/noclegi/warszawa/

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook