Piknik Country&Folk – festiwal muzyki kowbojskiej

To dwa dni festiwalu, który tradycyjnie rozpocznie się w Mrągowie, 27.07.2018 r. i potrwa do 28.07.2018 r. Jak co roku, także i tym razem zostało przygotowanych sporo atrakcji, które przyciągają turystów na festiwal i nie tylko.

Pierwszego dnia festiwalu zaplanowano prezentację nurtu muzycznego bezpośrednio poprzedzającego pojawienie się rock n rolla. Na piątkowy wieczór przewidziano takie gwiazdy jak: koncert zespołu Honky Tonk Brothers, dwa koncerty jubileuszowe z okazji 40-lecia działalności artystycznej Michała Lonstara oraz Tomasza Szweda. Nie zabraknie też światowej sławy gwiazdy Alberta Lee z zespołem Music Road Pilots oraz specjalnym udziałem Sary Jory. Nie zabraknie również jednego z najciekawszych artystów country z USA – Darryla Worleya.

Gwiazdami kolejnego dnia będą: polski zespół Droga na Ostrołękę, Jason Lee McKinney prosto z USA, jeden z najlepszych zespołów bluegrassowych Frank Solivan i Dirty-Kitchen- USA. Sobotę uświetnią dwa kolejne koncerty jubileuszowe z okazji 25-lecia działalności artystycznej Alicji Boncol oraz Mariusza Kalagi.

Z pewnością każdy uczestnik festiwalu znajdzie coś dla siebie.

 

Kiedy: 27-28.07.2018

Gdzie: Mrągowo

Opublikowano:

Autor: Marek Olczak

Propagator użytecznych i nowoczesnych rozwiązań w projektowaniu stron. Jego specjalizacja to performance marketing oraz e-mail marketing. Na pierwszym miejscu stawia skuteczną komunikację i budowanie relacji z klientem. Interesuje się nowymi technologiami i postępami w badaniach kosmosu. Autor strony alekosmos.pl. Miłośnik lasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *