Żuławy Wkoło – maraton rowerowy przez Żuławy Wiślane

Jeżeli lubisz aktywność na świeżym powietrzu, a rower jest Twoim ulubionym środkiem lokomocji to maraton rowerowy „Żuławy Wkoło” jest propozycją przygotowaną specjalnie dla Ciebie przez miasto Tczew.

Trasa maratonu, której długość wynosi 90 lub 170 km, przebiega w całości przez Żuławy Wiślane, dostarczając tym samym uczestnikom oprócz wrażeń czysto związanych ze sportem, wrażeń turystyczno – krajoznawczych. Malownicza trasa wzdłuż Wisły, pośród kanałów, wiatraków i symboli rycerstwa dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Ukształtowanie terenu, bez względu na wybrany do pokonania dystans, jest w przeważającej części równinne, co stanowi swego rodzaju ułatwienie, biorąc pod uwagę znaczny dystans, jaki należy przebyć w możliwie najkrótszym czasie.

Trasa maratonu zostanie specjalnie oznakowana, a skrzyżowania obstawione przez funkcjonariuszy OSP oraz policji. Co ok. 30 – 40 km znajdować się zaś będą bufety z napojami i specjałami kuchni regionalnej.

Wszyscy zainteresowani mogą zasięgnąć informacji pod adresem: http://rowerover.andgo.com.pl

Kiedy: 29.09.2013
Gdzie: Tczew Przystań, Tczew

Opublikowano:

Autor:

Propagator użytecznych i nowoczesnych rozwiązań w projektowaniu stron. Jego specjalizacja to performance marketing oraz e-mail marketing. Na pierwszym miejscu stawia skuteczną komunikację i budowanie relacji z klientem. Interesuje się nowymi technologiami i postępami w badaniach kosmosu. Autor strony alekosmos.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook