Jubileusz Maratonu Warszawskiego

Pierwsza edycja biegu odbyła się 30.09.1979 roku, a jego trasa wynosiła około 40 kilometrów. W tym roku Maraton będzie miał swój jubileusz, bowiem nadszedł czas na jego 35 edycję, a odbędzie się ona 29 września, oczywiście w Warszawie.

W tym roku do programu maratonu wracają tradycyjne biegi towarzyszące. Dzięki specjalnym targom Expo Sport&Fitness miłośnicy sportu będą mogli zapoznać się z ofertą firm sportowych, zasięgnąć porad ekspertów lub porozmawiać ze znanymi sportowcami.

Dla uczestników tegorocznego biegu przygotowano specjalne elementy dopingujące. Od startu do mety poniesie ich muzyka, gdyż wzdłuż trasy napotkają oni punkty kibicowania oraz muzyczne. Finisz oglądany z trybun Stadionu Narodowego w Warszawie na pewno przyniesie kibicom wiele emocji. Aby wziąć czynny udział w imprezie należy zarejestrować się na stronie internetowej www.maratonwarszawski.com.pl i wypełnić formularz.

Opublikowano:

Autor:

Propagator użytecznych i nowoczesnych rozwiązań w projektowaniu stron. Jego specjalizacja to performance marketing oraz e-mail marketing. Na pierwszym miejscu stawia skuteczną komunikację i budowanie relacji z klientem. Interesuje się nowymi technologiami i postępami w badaniach kosmosu.


Oceń artykuł: