Verdi Gala – posłuchaj Verdiego na niezwykłym koncercie

Verdi Gala to wydarzenie muzyczne o międzynarodowym zasięgu, dla którego inspiracją stała się dwusetna rocznica urodzin wybitnego włoskiego kompozytora Giuseppe Verdiego.

Projekt ten to przygotowane z rozmachem przedstawienie, w którym fragmenty najpiękniejszych oper Verdiego m.in.:  „La Traviata”, „Rigoletto”, „Aida”, czy „Nabucco” przeplatają się, by stworzyć spójną i harmonijną całość. Całość, która jest w stanie w mistrzowski sposób wyrazić i przekazać najskrytsze ludzkie uczucia, emocje i namiętności.

Spektakl jest także okazją do przeżycie niezapomnianej podróży bez konieczności ruszania się z miejsca. Na scenie będzie można bowiem podziwiać zmieniające się obrazy z różnych epok: od starożytności począwszy, a na romantyzmie skończywszy, które w połączeniu z wykonaniami niekwestionowanych gwiazd muzyki poważnej jak Silvio Rampazzo, Giulio Boschetti i Silvano Frontalini, starannie przygotowaną scenografią oraz mistrzowską choreografią, stworzą mieszankę, zapewniającą kilka godzin wspaniałej rozrywki na najwyższym światowym poziomie.

Tego nie można przegapić! Warto do tego przenocować w Kielcach by odwiedzić np. Muzeum Zabawek lub pobliską Jaskinię Raj.

Więcej informacji – http://www.strefaimprez.pl/kielce/verdi-gala-156108

Kiedy: 25.09.2013
Gdzie: Kieleckie Centrum Kultury, Kielce

Opublikowano:

Autor: Marek Olczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *