Odkryj kwiatowe inspiracje na 46. Lecie Kwiatów

6-8 lipca odbędzie się Lato Kwiatów w Otmuchowie – mieście, które od lat znane jest jako „Miasto Kwiatów”. Lato Kwiatów to cykliczna impreza poświęcona kwiatom, której towarzyszą inne imprezy kulturalne. Najważniejszą częścią wydarzenia jest wystawa kwiatów ciętych, którą co roku przyjeżdżają podziwiać rzesze turystów. Wystawy usytuowane są w salach otmuchowskiego Zamku. Oprócz tego na terenach przyzamkowych zobaczyć można będzie wystawę drzew i krzewów ozdobnych oraz elementów dekoracyjnych.

W podziemiach zamku lub w ratuszu organizowane są najczęściej wystawy towarzyszące. To tutaj zobaczymy rzeźby, kompozycje w szkle i zakupimy meble wiklinowe. Na Rynku miejskim umieszczona będzie scena, na której będą się prezentować zarówno lokalne jak i znane na całą Polskę zespoły. Na wydarzeniu mile widziani będą nie tylko wielbiciele kwiatów, mogący zdobyć cenne inspiracje, ale również ci, którzy chcieliby przekonać się co pięknego można stworzyć z kwiatów.

Kiedy: 06.07.2018 – 08-07.2018
Gdzie: Otmuchów

Opublikowano:

Autor:

Propagator użytecznych i nowoczesnych rozwiązań w projektowaniu stron. Jego specjalizacja to performance marketing oraz e-mail marketing. Na pierwszym miejscu stawia skuteczną komunikację i budowanie relacji z klientem. Interesuje się nowymi technologiami i postępami w badaniach kosmosu. Autor strony alekosmos.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook