Pogoda na wrzesień. Jak długo będzie trwać lato 2019?

Czy Ty też zastanawiasz się jak długo będziemy cieszyć się słoneczną pogodą? Czy wraz z powrotem do szkoły i pracy nadejdzie jesienna aura? Przeczytaj naszą prognozę pogody i dowiedz się, jak będzie wyglądać wrzesień 2019.

Mamy dla Ciebie dobre wieści! Wrzesień rysuje się jako słoneczny miesiąc, pozbawiony jesiennej pluchy i deszczu.

1-10 września 2019

Początek miesiąca zwiastuje optymalne, przyjemne dla większości osób temperatury w pułapie 24°C. Lato, choć miewało wiele chłodniejszych obliczy, w sferze globalnej można sklasyfikować jako ciepłe, ponieważ padały rekordy wysokości średniej miesięcznej temperatury. Dodatkowo, deszcz występował sporadycznie. Po tak gorącym lecie, często spotykamy się ze słoneczną jesienią. W tym roku, synoptycy również przewidują ciepły wrzesień.

11-20 września 2019

Na samo centrum września także przewidywany jest suchy i ciepły klimat. Towarzyszyć nam będą temperatury w okolicach 21-22°C. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji by odbyć urlop, wrzesień okazuje się być czasem sprzyjającym wszelkim wycieczkom i wypoczynkowi.

21-30 września 2019

W końcówce miesiąca wciąż towarzyszyć będzie nam wysoka – jak na jesienne miesiące temperatura. Termometry będą wskazywać około 20-22°C. Wrześniowa pogoda, uboga w deszcz zdecydowanie pozwoli na cieszenie się ostatnimi powiewami lata. Taka prognoza może nie sprzyjać jednak rolnikom i wszystkim fanom ogrodnictwa, ponieważ będzie potęgować suszę.

Opublikowano:

Autor:

Studentka Psychologii na Uniwersytecie Łódzkim, rozwijająca kompetencje w sferze psychologii biznesu. Interesuje się psychologią marketingu i reklamy. W Noclegowo wykorzystuje swe kompetencje zajmując się content marketingiem. Unikatowe artykuły podróżnicze i niebanalne wyjazdowe propozycje to jej priorytety.


Oceń artykuł: