Pogoda na majówkę 2018 – gdzie będziemy mogli się opalać?

W tym roku sprawdziliśmy dla Was prognozę na 9 dni – aż na tyle będą mogli sobie pozwolić niektórzy z nas! Jaka pogoda czeka nas podczas majówki 2018? Niestety podczas całej majówki nie będziemy mogli rozkoszować się w pełni bezchmurnym i słonecznym niebem, ale nie będzie aż tak źle.

Pogoda na Mazurach

Najwięcej słońca czeka na urlopowiczów na Mazurach – tam przewidywany jest tylko jeden deszczowy dzień i jeden bez słońca. Temperatura będzie nas rozpieszczać w poniedziałek – słupki rtęci wzrosną prawie do 30 kresek! We wtorek możemy spodziewać się spadku temperatury poniżej 20 stopni, w środę będzie pochmurnie, ale temperatura będzie rosła do ponad 20 stopni w piątek, ale niestety w towarzystwie deszczu. W weekend przed powrotem do pracy temperatura znowu spadnie do okolic 20 stopni.

Majówka w samym sercu Mazur? Sprawdź noclegi na Mazurach!

lake 1611044 1920 - Pogoda na majówkę 2018 - gdzie będziemy mogli się opalać?

Pogoda nad morzem

Osoby, które wyjeżdżają nad morze zaczną majówkę niezbyt słonecznie – w poniedziałek prognoza przewiduje burzę, we wtorek brak słońca i 18 stopni. Temperatura będzie powoli rosnąć i zatrzyma się na 21 stopniach w piątek, w weekend spadnie do około 20 stopni. Niestety w czwartek również przewidywane są deszcze.

Wybierasz się na majówkę nad morzem? Sprawdź noclegi nad morzem!

beach 1867285 1920 1 - Pogoda na majówkę 2018 - gdzie będziemy mogli się opalać?

Pogoda w górach

Co czeka na turystów w górach? Niestety najwięcej dni deszczowych – oprócz poniedziałku, kiedy temperatura ma wynosić około 24 stopni, deszczu możemy się spodziewać we wtorek, środę, piątek, sobotę i niedzielę. Temperatura spadnie we wtorek poniżej 20 stopni, będzie delikatnie rosnąć do piątku, ale niestety w weekend znowu spadnie poniżej 20 kresek.

Lubisz spacerować po górach? Koniecznie sprawdź noclegi w górach!

bergsee 2889294 1920 - Pogoda na majówkę 2018 - gdzie będziemy mogli się opalać?

Czy poopalamy się w tym roku? Niestety szanse są znikome, zawsze możemy jednak liczyć na to, że pogoda jeszcze zmieni się na lepsze! Zaplanujmy różne ciekawe aktywności na deszczowe dni – w końcu deszcz nie może popsuć nam wypoczynku!

Opublikowano:

Autor:

Absolwentka technicznego kierunku studiów a jednocześnie osobą kreatywna i pomysłowa. Świetnie odnajduje się w sferze content marketingu oraz social media. Prywatnie jest miłośniczką fotografii.


Oceń artykuł: