Gastro Miasto, czyli smakuj Wrocław

Najlepsi szefowie kuchni, muzyka na żywo. Wydarzenie specjalnie przygotowane dla rodzin, ale także na wyjście z ukochanym czy z przyjaciółmi. Gastro Miasto rozbudzi wasze kulinarne zmysły przy dobrej zabawie. 

W ten weekend nie będzie brakować Wam dobrej zabawy i jedzenia. W piątek za barem znajdziecie najlepszych barmanów oraz alkohole z całego świata, na stoiskach z jedzeniem cały przekrój – od streetfoodu, poprzez kuchnie świata, aż po kulinarne eksperymenty. Sobotnia impreza rozpocznie się już w południe. Przyjdźcie na leniwy obiad, a wieczorem wróćcie na drinka, piwo i winko w towarzystwie znajomych. Niedziela to z kolei prawdziwy chillout z dziećmi u boku. Serwowane będzie śniadanie, rozstawione atrakcje dla maluchów, natomiast restauracje przygotują dla nich mniejsze porcje swoich dań.

Kiedy: 17-19 sierpnia 2018

Gdzie: Browar Mieszczański Wrocław

Szukasz noclegu? 
–> noclegi we Wrocławiu 

Opublikowano:

Autor:

Studentka ekonomii. W Noclegowo od ponad roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *