Frajdalandia – nowa atrakcja w Budach Iłowskich

Miejsce gdzie panuje ekologia, zwierzęta oraz dmuchane atrakcje dla dzieci sprawiają, że Frajdalandia może na stałe wpisać się jako jedne z najciekawszych atrakcji dla dzieci (i nie tylko) w okolicach Warszawy. Sprawdź sam! 

To miejsce, gdzie wciąż nie ma tłumów i spokojnie można wybrać się całą rodziną. Pozwala rodzicom odpocząć a przy okazji dzieciom zapewnia moc ciekawych atrakcji.

Już na wejściu czekają na Was świeże i ekologiczne pomidory oraz inne warzywa. Możecie na miejscu zjeść dania, zrobione właśnie z tych warzyw. Natomiast jesienią mają ruszyć już warsztaty kulinarne, by wspólnie przygotowywać pierogi i nie tylko. Dla dzieci prawdziwą atrakcją są dmuchańce, rozległy plac zabaw czy boiska do piłki. A to wszystko zrobione z drewna!

Największą popularnością cieszą się jednak zamieszkałe tu zwierzęta, takie jak alpaki, kucyki, kozy, owce czy barany. Najmłodsi mogą przejechać się kucykiem.

Plany na rozbudowę Frajdalandii są bardzo duże i trzymamy za nie kciuki. Na pewno już dziś warto się tam wybrać i zobaczyć co oferują.

Szukasz noclegu? 
–> noclegi w Sochaczewie
–> noclegi w Warszawie 

Opublikowano:

Autor: Zuzanna Maciejewska

Aktywna w społeczności akademickiej studentka ekonomii. Interesuje się marketingiem i copywritingiem. Na pierwszym miejscu stawia chęć rozwoju, a prywatnie miłośniczka tańca i sportu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *