Działaj dobroczynnie, rezerwując pobyt w Noclegowo ♥

Cieszymy się, że obiekty z rezerwacją on-line zyskują na popularności wśród użytkowników Noclegowo. Postanowiliśmy podzielić się naszym sukcesem i przy tej okazji wspierać działalność charytatywną.

Jak to dokładnie działa?

Sprawa jest bardzo prosta. Planując swój pobyt wybierasz nocleg, który jest dostępny w ramach rezerwacji on-line. Po otrzymaniu potwierdzenia, wpłacasz zadatek za pośrednictwem Noclegowo, a my w podziękowaniu za każdą dokonaną rezerwację przekazujemy środki na cele dobroczynne.

Czy w takim razie ponoszę dodatkowe koszty?

Nie, spokojnie. Wystarczy tylko zarezerwować nocleg na naszym portalu. To my oddajemy swoją część dochodów. Ani Ty, ani właściciel obiektu nie ponosicie z tego tytułu dodatkowych kosztów. Nie musisz martwić się zatem wyższą ceną noclegu.

“Twoja rezerwacja pozwoli na 7 godzin i 22 minuty wyjątkowego pobytu osoby niepełnosprawnej.” Co to znaczy?

Oznacza to, że rezerwacja, która została przez Ciebie dokonana w Noclegowo, pozwala nam na opłacenie danego czasu. W tym przypadku 7 godzin i 22 minut pobytu osoby niepełnosprawnej. Im wyższa kwota rezerwacji, tym więcej radosnych chwil, które możemy ufundować.

Komu dokładnie pomagamy?

Z racji tego, że przez nasz portal możesz zarezerwować swój wypoczynek, postanowiliśmy pomóc fundacji, która wspiera tych, dla których wyjazd nie jest tak prostą sprawą. Są to osoby niepełnosprawne, często przez swoją chorobę nie posiadają funduszy na wyjazdy. Fundacja “Podróże bez granic” jest tym bardziej wyjątkowa, że pomaga w organizacji podróży w nieprzeciętne miejsca, które pozwalają na spełnienie marzeń tych osób.

logo podroze bez granic - Działaj dobroczynnie, rezerwując pobyt w Noclegowo ♥

Logo Fundacji “Podróże bez Granic”

Co teraz?

Nie pozostaje Ci nic innego, jak wyszukać obiekty z rezerwacją online, zarezerwować pobyt i być dumnym ze swojego pomagania! Wypoczniesz Ty oraz niepełnosprawni podopieczni Fundacji Podróże bez Granic! To co, pomożesz z nami spełnić marzenia? ♥

Zakończyliśmy współpracę

W styczniu 2020 zakończyliśmy współpracę z fundacją. Dzięki Waszym rezerwacjom, przyczyniliśmy się do tego, że osoby niepełnosprawne również mogły wybrać się na zasłużony odpoczynek. Bardzo dziękujemy zarówno fundacji za chęć współpracy oraz wszystkim, którzy zarezerwowali nocleg przez Noclegowo! :)

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook