Nocne zwiedzanie w Wałbrzychu – zostań górnikiem przez jedną noc

Myśleliście kiedyś, jak to jest być górnikiem? W Polsce jest to zawód, który od lat wzbudza pewne kontrowersje. Spróbuj zostać nim przez jedną noc i zasmakuj jednego z najniebezpieczniejszych zawodów!

Górnik to osoba pracująca w kopalni odkrywkowej lub podziemnej przy wydobyciu surowców energetycznych, metalicznych, skalnych, np. węgla, soli, siarki, ropy naftowej, gazu ziemnego, rud między, srebra, cynku, ołowiu, wód mineralnych, itp. Górnictwo to jedna z najstarszych profesji dostarczająca surowce niezbędne do rozwoju różnych dziedzin gospodarki. Zawód górnika cieszy się wielkim szacunkiem społecznym, mimo, że towarzyszy mu nieustanne niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia. Dobre zarobki i liczbę przywileje podnoszą atrakcyjność tej profesji, przyciągając uwagę młodych ludzi szukających dla siebie zawodu. Nie każdy jednak może zostać górnikiem. Trzeba posiadać odpowiednie cechy, umiejętności oraz wiedzę, aby sprostać trudnym warunkom pracy w kopalni. Przy nocnym zwiedzaniu, mamy okazje sprawdzić czy takie cechy posiadamy!

Gdzie: Stara Kopalnia – Centrum Nauki i Sztuki, Wałbrzych

Kiedy: 20 lipca 2018, godz 21.00 – 23.00

Zapisy pod adresem: recepcja@starakopalnia.pl

Oczywiście na całe zwiedzanie, organizatorzy zapewniają odpowiednią odzież, by nikomu nie stała się krzywda.

https://www.noclegowo.pl/noclegi/walbrzych/

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.


Oceń artykuł:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!