Noclegi w Wałbrzychu

 • Apartamenty gościnne Mickiewicza31

  Szczawno-Zdrój (~3.7 km od Wałbrzych)
 • Pokoje u Wioli

  Wałbrzych, Chodkiewicza, 5
 • Partner Serwisu
 • Pokoje Gościnne - Jerzy Jowik

  Szczawno-Zdrój (~3 km od Wałbrzych)
 • Apartamenty SOKOL w Szczawnie Zdroju

  Szczawno-Zdrój (~3 km od Wałbrzych)
 • Pokoje/ Apartamenty

  Zagórze Śląskie (~9.2 km od Wałbrzych)

Ostatnio dodane opinie w Wałbrzychu

S

Ssssssssss

Nie polecam tego lokalu, właściciele nie przyjemni, jedzenie okropne, a najgorsze było dla i moich znajomych słuchanie wycia Pana który śpiewał to było straszne. A teraz przytoczę słowa właścicielki ;jak się wam nie podoba to wypie... Nie polecam!!!

5
5
5
5
5
termin pobytu: grudzień 2016
D

Świetny kontakt z właścicielami. Bardzo dobra lokalizacja, blisko do dworca i wszelkich marketów. Parking na noc zamykany bramą do której każdy ma pilot. Pokój z aneksem i łazienką nieskazitelnie czysty i nowoczesny (kuchnia świetnie wyposażona w urządzenia i naczynia, w pokoju ręczniki, telewizor oraz dostęp do WiFi). Tanio jak za taki standard. Bardzo polecam!

5
5
5
5
5
termin pobytu: wrzesień 2016
K

Chata Zbója

22.07.2016

KL

Nie polecam! Miejsce prezentuje się bardzo ładnie ale tylko na zdjęciach w internecie. W rzeczywistości wygląda to dużo gorzej. Pokoje są miniaturowej wielkości, brak jakichkolwiek półek na rzeczy, wszędzie kurz i masa zbędnych bibelotów, serwetek itp. W toalecie zastaliśmy oberwaną deskę klozetową, pełno pajęczyn i permamentny brak papieru toaletowego oraz intensywny "zapach" moczu. Prysznice wyglądały jeszcze gorzej, środków czystości dawno nie widziały. W środku jak i na zewnątrz wszytko było zapuszczone i zaniedbane. W ofercie była infomacja o darmowym wifi, niestety internet nie działał. Właścicielka tłumaczyła sie z tego tak, że to nie ona tu zarządza.

4
1
4
1
1
termin pobytu: maj 2016
Zobacz więcej opinii
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij