Niesulice i Żelazno – nietypowa podróż po Polsce

Dwie nieduże miejscowości w lubuskim i dolnośląskim. Czy jest jednak coś, co sprawia, że warto je odwiedzić? Przekonajcie się! 

Niesulice 
To idealna miejscowość dla tych, którzy uwielbiają ciszę i spokój. Dzięki dostępu do największego jeziora na Pojezierzu Łagowskim,czyli Jeziora Niesłysz możemy aktywnie spędzić czas, a przy okazji odpocząć od hucznych miejscowości, a także miasta. Wypożyczymy tutaj sprzęt wodny i rowery – dzięki czemu, nie musimy wyłącznie leżeć na brzegu jeziora. Piękna przyroda, nieskażona jeszcze ręką człowieka pozwala na długie letnie spacery! To co, kiedy wybierasz się do Niesulic? 

146 niesulice dom wczasowy krystyna - Niesulice i Żelazno - nietypowa podróż po Polsce

Żelazno 
To mała, ale bardzo atrakcyjna miejscowość w województwie dolnośląskim. Położona jest w centrum Kotliny Kłodzkiej, w dolinie rzeki Białej Lądeckiej, pomiędzy Wzgórzami Rogówki i Krowiarkami. Z zabytków znajdziemy tu barokowy pałac, w którym oprócz miejsca do zwiedzania znajdziemy też hotel czy restaurację. Jest tu też zabytkowa Wieża Rycerska w Żelaźnie oraz Dwór von Münchhausenów.

Jak widać niepozorne miejscowości mogą skrywać wiele uroku, ale trzeba go najpierw odkryć! 

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook