Posadź techno las w Stefanowie

Drzew na świecie coraz mniej, a to przecież one pozwalają nam oddychać. Nie zgadniecie jaki niesamowity sposób na to wymyślili twórcy wydarzenia Posadź Techno Las! 

Jedno drzewo jest w stanie zapewnić tlenu dla 10 osób, zatem powinniśmy o nie szczególnie dbać. To nie tylko sprawa ważna dla nas, ale przyszłych pokoleń. Techno Instytut wpadł na pomysł, aby posadzić Techno las. Co to takiego? To połączenie dziennego sadzenia drzew z nocną zabawą przy muzyce techno. Zaskakujące połączenie, prawda?

Udostępniony zostanie teren w województwie łódzkim w Stefanowie, gdzie będzie sadzony las. jest to Dolina Pięciu Stawów, czyli niezwykłe miejsce, na niezwykły cel.

Każdy ma możliwość rozbicia namiotu i korzystania ze wspólnej przestrzeni do przygotowania jedzenia, a nocą zapewniony będzie dostęp do barku, najlepsza muzyka i przestrzeń do tańca. Wszystko w duchu 100% eko. Nie znajdziecie tu plastikowych sztućców ani chemikaliów. Wracamy na łono natury!

Na info o artystach i rejestracje jeszcze czekamy. Wstęp na imprezę jest darmowy. Dla osób, które będą brały udział w przedsięwzięciu wymagana jest symboliczna opłata za sadzonkę drzewa.

Kiedy: 8 – 9 września 2018

Gdzie: Dolina Pięciu Stawów, Stefanów

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.


Oceń artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *