Najbardziej romantyczne miejsca w Polsce – TOP 5

Planujesz romantyczny wypad z drugą połówką i zastanawiasz się w jakie miejsce zabrać swoją partnerkę/swojego partnera by Wasz wypad był jeszcze lepszy? Przygotowaliśmy 5 najbardziej magicznych miejsc w Polsce, idealnych dla zakochanych. 

Chełmno
Nazywane jest miastem zakochanych. Czemu? Dzięki temu, że patronem tego miasta jest właśnie św. Walenty, a jego relikwie znajdują się w tutejszym kościele farnym. Możecie dzięki temu pomodlić się o wasz szczęśliwy związek u samego patrona miłości. Została specjalnie wytyczona trasa spacerowa dla zakochanych, znajdziecie ławeczkę miłości. Jeśli wybierzecie się do Chełmna w czasie Walentynek, czeka na Was oczywiście – Festiwal Piosenki Miłosnej.
chemno 936151 960 720 - Najbardziej romantyczne miejsca w Polsce - TOP 5

Droga miłości we Wrocławiu
Najpierw trzeba pomodlić się w katedrze o szczęście w sprawach sercowych, następnie pogłaskać rzeźbę kamiennego lwa przy wyjściu i udać się prosto na Most Tumski – miłość naszego życia już będzie tam na nas czekać – tak mówi jedna z legend właśnie o tej drodze. Co sprawia, że to nie tylko dobre miejsce dla par, ale także dla singli. Będąc na mieście można zawiesić kłódkę z Waszymi inicjałami jako symbol Waszej miłości.
bridge 2461413 960 720 - Najbardziej romantyczne miejsca w Polsce - TOP 5

Lanckorona
To magiczne miejsce znajduje się ok. 35 km od Krakowa. Pomimo swojej urokliwości, nie jest jeszcze odkryta. Powolne, spokojne życie oraz malownicze uliczki sprawią, że będziecie mogli nacieszyć się sobą w ukojnej atmosferze. Czekają na Was tam przytulne knajpki oraz anioły – ten element jest szczególnie charakterystyczny dla tej miejscowości.
lanckorona 1053249 960 720 - Najbardziej romantyczne miejsca w Polsce - TOP 5

Arkadia
To najpiękniejszy park w Polsce w romantycznym stylu. Odbywa się w nim wiele sesji ślubnych. Znajduje się 65 km od Łodzi. To miała być kraina szczęśliwości księżnej Haliny Radziwiłłowej i to ona dbała o każdy szczegół tego parku. Nic dziwnego, że tak wygląda!
Park Arkadia 22 - Najbardziej romantyczne miejsca w Polsce - TOP 5

Pałac w Lubostroniu
Już sama nazwa wskazuje, że to ukojne miejsce dla par. Powstała od słów lube ustronie. Znajduje się w województwie kujawsko – pomorskim. To ulubione miejsce zakochanych na romantyczne spacery czy sesje zdjęciowe. Możecie skryć się tutaj ze swoją połówką i zrobić romantyczny piknik przy samym Pałacu.
lubostron - Najbardziej romantyczne miejsca w Polsce - TOP 5

Trzeba przyznać, że miejsca dla zakochanych w Polsce są wyjątkowo urokliwe. Planując romantyczny wypad, koniecznie szukaj wśród noclegów idealnych dla zakochanych.

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.


Oceń artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zależy Ci na opinii?

Dowiedz się jak zadbać o dobre relacje z gośćmi. Wypróbuj proste sposoby, by zrobić pozytywne wrażenie. Zapewnij miłe wspomnienia z pobytu.