Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Pokaż mapę

Bon turystyczny

Sposób rezerwacji

Typ miejsca:

Rodzaj zakwaterowania:

Cena:

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia:

Oferty okazjonalne:

Przeznaczenie:

Nadal szukasz noclegu?

Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

Dodaj ogłoszenie

Pogoda w Chełmnie

Prognoza pogody na dziś (16-01-21)

-2 °C
Temperatura odczuwalna
-10 °C
Temperatura minimalna
-18 °C
Temperatura maksymalna
-2 °C
Wiatr
8 m/s
Opady
0 mm
Ciśnienie
1013 hPa
Wilgotność
98%

O Chełmnie

Chełmno - pełne uroku, niewielkie miasto wznoszące się jak Rzym na kilku wzgórzach, pełne gotyckiego smaku jak Kraków i uwodzicielskie jak Wenecja. Spacerując ulicami o szerokości 2,5 pręta chełmińskiego, oglądając świetnie zachowane mury obronne można cieszyć się spokojem i odpocząć od zgiełku wielkich miast - a najlepiej odpocząć na ławeczce zakochanych, na której pocałunek kochanej osoby wróży pomyślność w miłości. A dlaczego hełm nad Wisłą? Stań na rozwidleniu dróg, spójrz w prawo i lewo a odpowiedź się pojawi.

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.