Na szlaku smaku – literackie smakołyki w Lublinie

Literatura i dobre smaki czekają właśnie na Ciebie na tym wydarzeniu. Jeżeli kochasz dobre jedzenie i ciekawą książkę to idealnie się składa. Dodatkowo długie spacery, czego chcieć więcej? 

Podczas spacerów poznacie kryminalne tajemnice Koziego Grodu, przemierzycie uliczki Starego Miasta w poszukiwaniu dawnych kawiarni, restauracji, w których bywali literaci, dowiecie się od jakiej ryby pochodzi nazwa Lublina oraz kto robił najlepsze naleśniki w mieście.

Ruszycie w poszukiwaniu dawnych kawiarni, restauracji oraz anegdot z nimi związanych, bowiem literaci prowadzili często bogate życie towarzyskie, obfitujące nie tylko w liczne biesiady, ale i zabawne przygody.

Po spacerze odbędzie się spotkanie w Między Słowami, gdzie poznacie kolejne literackie smakołyki i związane z nimi historie.

Program:
25.08.2018r godz. 11:00
Na szlaku smaku – literackie smakołyki

08.09.2018r godz. 11:00
Ta ostatnia sobota – na tropie komisarza Maciejewskiego

22.09.2018 godz. 17.00
Lubelskie legendy na dobranoc – spacer rodzinny

Szukasz noclegu? 
–> noclegi w Lublinie 

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.


Oceń artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zależy Ci na opinii?

Dowiedz się jak zadbać o dobre relacje z gośćmi. Wypróbuj proste sposoby, by zrobić pozytywne wrażenie. Zapewnij miłe wspomnienia z pobytu.