Jak zarezerwować nocleg na Noclegowo?

Znalezienie idealnego noclegu często wymaga poświęcenia dużej ilości czasu, by przeanalizować wszystkie dostępne oferty. Postanowiliśmy podpowiedzieć zatem, jak dokonywać rezerwacji w Noclegowo, by szukanie noclegu było proste i przyjemne.

Jak zacząć poszukiwania?

Po pierwsze skorzystaj z wyszukiwarki noclegów dostępnej na stronie głównej. Tam możesz wpisać wszystkie elementy, które pomogą Ci znaleźć nocleg jak najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb. Uzupełnij kierunek, który Cię interesuje. Nie musi być to konkretna miejscowość. Jeżeli myślisz po prostu o wyjeździe w np. Tatry, Mazury możesz również wpisać region. Następnie wybierz termin. To niezwykle ważny element, który pozwoli wskazać nam dostępne obiekty. Ostatni etap to liczba osób. Jeżeli to uzupełnisz, będziemy mogli pokazać Ci bardziej realne ceny, przeliczone na daną liczbę osób. Będzie to dla Ciebie ułatwienie, szczególnie wtedy, gdy Twój budżet na nocleg jest ograniczony.

udany2 1024x422 - Jak zarezerwować nocleg na Noclegowo?

Jak skontaktować się z gospodarzem?

W Noclegowo istnieją dwie formy kontaktu z gospodarzem obiektu. W zależności od tego jak wolisz zarezerwować nocleg, możesz wybrać jedną z nich: bezpośredni kontakt lub obiekty z możliwością rezerwacji on-line. Czym się one różnią?

Obiekty z możliwością bezpośredniego kontaktu

Noclegi z możliwością bezpośredniego kontaktu mają oznaczenie na listach “Napisz” i “Zadzwoń”, tak jak na obrazku poniżej.

napiszzadzwon 1 - Jak zarezerwować nocleg na Noclegowo?

Warto pamiętać, że w tym przypadku gospodarze umieszczają ogłoszenie z ofertą swojego obiektu. Dlatego o wolny termin, czy dokładną cenę musisz dopytać – kontaktując się przez wysłanie zapytania (wiadomości) w prezentacji obiektu lub dzwoniąc do gospodarza. Gdy zdecydujesz się zadzwonić, poinformuj gospodarza, że dzwonisz w sprawie oferty zamieszczonej na Noclegowo :)

Po otrzymaniu zapytania, gospodarz odpowie Ci i będziecie mogli ustalić wszystkie szczegóły dotyczące planowanego pobytu.

Obiekty z rezerwacją on-line

Druga możliwość to rezerwacja noclegu on-line. Obiekty dostępne w ramach bezpiecznych płatności posiadają oznaczenie “Zarezerwuj on-line”. To wygodna alternatywna, która nie wymaga czasochłonnego wykonywania telefonów do gospodarza obiektu.

u olka - Jak zarezerwować nocleg na Noclegowo?

Jak wygląda proces rezerwacji?

rezerwacja2 - Jak zarezerwować nocleg na Noclegowo?

Po wybraniu terminu oraz wskazaniu liczby osób sprawdź jakie pomieszczenia można zarezerwować w obiekcie. W tym celu przejdź do sekcji Cennik w prezentacji obiektu. Poznasz tam dokładne ceny oraz szczegółowe informacje dotyczące pokoi. Wybierz pomieszczenie klikając Zarezerwuj.

W kolejnym kroku zobaczysz podsumowanie rezerwacji. Po potwierdzeniu wybrania danego pomieszczenia możesz przesłać do gospodarza zapytanie o co tylko chcesz. W ostatnim etapie podajesz swoje dane i gotowe! Pamiętaj, że Twoje dane są w pełni bezpieczne. Podanie ich jest niezbędne, aby Gospodarz mógł się z Tobą skontaktować po zrealizowanej rezerwacji.

Gospodarz ma 24 godziny na potwierdzenie Twojej rezerwacji, ale nie martw się – ze względu na troskę o gości, odpowiedź zwykle nadchodzi dużo szybciej! Potwierdzenie od Gospodarza otrzymasz na e-mail.

Po potwierdzeniu od gospodarza

Gratulujemy! Gospodarz chętnie Cię ugości. Aby potwierdzić rezerwację wpłać zadatek. Pamiętaj, że czas na wpłatę jest ograniczony, więc nie zwlekaj! Płatność jest w pełni bezpieczna. Komunikuj się zawsze za pośrednictwem Noclegowo. Możesz wymienić z gospodarzem dowolną liczbę wiadomości. Jeśli chcesz chronić swoje pieniądze, nigdy nie przesyłaj pieniędzy i nie komunikuj się przed rezerwacją poza Noclegowo. Po dokończeniu rezerwacji otrzymasz bezpośrednie dane kontaktowe do Gospodarza, a Gospodarz do Ciebie.

Co teraz? Odpręż się i ciesz zarezerwowanym bezpiecznie noclegiem :)

Propozycja innych warunków rezerwacji

Może okazać się, że gospodarz po prostu zapomniał zaktualizować kalendarza lub z jakiegoś powodu cena w wybranym terminie będzie nieco inna niż widziałeś w cenniku. Gospodarz poda Ci wtedy swoją propozycję, a Ty możesz ją zaakceptować bądź nie.

Dlaczego warto zarezerwować nocleg online?

  • Potwierdzona rezerwacja. Wpłacając zadatek przez Noclegowo otrzymasz potwierdzenie, więc nie musisz martwić się, czy gospodarz na pewno ma dla Ciebie miejsce.
  • 100% bezpieczna transakcja. Chronimy Twoje dane certyfikatem SSL. Płatność realizowana jest poprzez szybkie i bezpieczne płatności on-line.
  • Brak opłat serwisowych za obsługę rezerwacji. Rezerwacja w Noclegowo nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Płacisz tylko i wyłącznie za pobyt.
  • Rezerwując pomagasz. Za każdą dokonaną rezerwację przekazujemy środki na cele dobroczynne

Przydatne wskazówki przy rezerwacji on-line

W obiektach dostępnych z opcją rezerwacji on-line znajdziesz też informację o samym właścicielu. Pokazujemy to w jakim czasie możesz spodziewać się odpowiedzi. Dowiesz się również czy odpowiada na wszystkie prośby o rezerwację oraz kiedy ostatnio zalogował się w portalu. Będzie to dla Ciebie przydatna informacja, zwłaszcza wtedy, kiedy zależy na szybkiej rezerwacji.

wskaznik - Jak zarezerwować nocleg na Noclegowo?

Mamy nadzieję, że powyższe wskazówki pomogą Ci sprawnie zarezerwować nocleg w Noclegowo oraz cieszyć się upragnionym wypoczynkiem. Jeżeli jednak chcesz dowiedzieć się więcej sprawdź najczęściej zadawane pytania.

Trzymamy kciuki za Twoje poszukiwania idealnego noclegu. :)

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook