Gdzie na Wielkanoc w Polsce – najciekawsze oferty wielkanocne

Wielkanoc to idealna okazja do wypoczynku i regeneracji sił. Spraw by tegoroczne święta były niezapomniane i pozwól sobie na chwilę relaksu, wybierając spośród wyjątkowych ofert wyjazdowych.

Wiosenny wypad w góry

Wiele ośrodków zlokalizowanych w górach przygotowało specjalne oferty z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Można na przykład odwiedzić Zakopane, Karpacz czy Szklarską Porębę, które z pewnością będą mniej oblegane niż zimą, a widoki będą równie zjawiskowe. Góralskie święta zapadną w pamięci na długi czas całej rodzinie. Ci, którzy wolą mniej popularne miejscowości mogą wybrać się do Białego Dunajca, Żywca czy Poronina.

Albo nad morze

Jeśli spacery górskimi szlakami nie są dla was wystarczająco kuszące, może przekonają was piaszczyste plaże i szum morskich fal? Morze kochają wszyscy zarówno dorośli, jak i dzieci, w dodatku święta przypadają na połowę kwietnia, więc pogoda powinna być już sprzyjająca. W serwisie znajdziemy wyjątkowe noclegi w wielu miejscowościach tych większych, jak Kołobrzeg, Sopot, Łeba, Gdańsk czy Władysławowo i mniejszych – Świnoujście, lub Międzyzdroje. Ośrodki w tym roku przygotowały się na ten czas i zaplanowały wspólne malowanie pisanek, strojenie koszyczka i święcenie pokarmów. Jeśli ktoś ma ochotę może nawet zjeść uroczyste śniadanie.

Odwiedź większe miasto

Może warto wybrać się do jednego z pięknych polskich miast? W serwisie Noclegowo.pl znajdują się specjalne warianty pobytu we Wrocławiu, Krakowie czy Poznaniu. To świetna alternatywa dla tych, którzy wyjazd w góry lub nad morze rezerwuj wyłącznie na czas wakacyjny. Można oryginalnie spędzić święta a dodatkowo zwiedzić okoliczne atrakcje i poznać tamtejsze zwyczaje.

Uzdrowisko.

Święta to także dobra okazja by zrobić coś dla zdrowia. Serwis posiada również oferty uzdrowiskowe w Rabce Zdroju, Polanicy Zdroju, Świeradowie czy Krynicy Zdroju. W hotelach można nie tylko w spokoju wypocząć, ale także skorzystać z zabiegów leczniczych i regenerujących.

Jeśli pragniemy uciec od miejskiego zgiełku wybierzmy spokojniejszą alternatywę, spędzając ten magiczny czas nad jeziorem lub w agroturystyce. Takich propozycji także nie zabrakło na Noclegowo.pl. Gdziekolwiek byśmy się nie wybrali takie święta będą niepowtarzalne i wniosą do wspólnych wspomnień mnóstwo ciepłych i radosnych chwil, które będziemy wspominać przez długi czas.

 

Najlepsze oferty wyjazdowe znajdziesz na: www.noclegowo.pl/wielkanoc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *