#ZmieńTerminNieOdwołuj, czyli przełóż termin wypoczynku i uratuj turystykę

Niestety aktualna sytuacja nie sprzyja podróżom lub nawet kilkudniowym wyjazdom. Lepiej zostać teraz w domu i zadbać o bezpieczeństwo własne oraz innych. A co z wakacjami? Czy jest sens je planować? A co jeśli sytuacja się nie poprawi? Przygotowaliśmy dla Was rozwiązanie.

Przygotowaliśmy dla współpracujących z nami obiektów program, dzięki któremu nie będziecie musieli się martwić o to, czy Wasza rezerwacja ze względu na panującą sytuację dojdzie do skutku.

Jak to działa?

Jeżeli zarezerwujesz wypoczynek, a z powodu trwającej epidemii nie będziesz mieć możliwości skorzystania z niego, w wybranych obiektach masz możliwość przeniesienia rezerwacji na inny termin bez żadnych konsekwencji. Nowy termin pobytu możesz wybrać po przeanalizowaniu dostępności kalendarza obiektu, maksymalnie do 30 września 2020 roku.

Warunki rezerwacji

Wszystkie warunki nowej rezerwacji powinny pozostać takie same. Jeżeli jednak np. chcesz zabrać dodatkową osobę – gospodarz musi wyrazić na to zgodę, a Ty dopłacić ewentualną różnicę w cenie.

Czy cena pozostaje bez zmian?

Cena w nowym terminie będzie zależeć od cennika obiektu na dany okres oraz tego czy wszystkie warunki Twojej rezerwacji pozostały takie same.

Noclegi biorące udział w tym programie oznaczone są jako “Rezerwacja bez ryzyka”.

chata na kowalówkach 1024x187 - #ZmieńTerminNieOdwołuj, czyli przełóż termin wypoczynku i uratuj turystykę

Krok po kroku

  • Wybierz nowy termin pobytu na podstawie kalendarza dostępności u gospodarza,
  • potwierdź warunki poprzedniej rezerwacji lub ustal nowe z gospodarzem,
  • jeśli wystąpi taka potrzeba, dopłać ewentualną różnicę w cenie.

Takie rozwiązanie to również ważny aspekt dla polskiej turystyki. Nie odwołuj wyjazdów, a jeżeli tylko masz taką możliwość zmień jego termin. Wszyscy chcemy przetrwać ten trudny czas.

Mamy jednak nadzieję, że sytuacja unormuje się jak najszybciej i wszyscy spędzimy te wakacje bez lęku i obaw o swoje zdrowie. Warto jednak przygotować się na każdą sytuację, stosując możliwość rezerwacji bez ryzyka.


Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.


Oceń artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *