Blogerzy rowerowi – kogo warto czytać?

Uwielbiasz kolarstwo i nie wyobrażasz sobie wypoczynku bez roweru? Zapewne często szukasz inspiracji do podróży lub porad odnośnie swojego sprzętu. Przygotowaliśmy więc listę blogerów rowerowych, która z pewnością Ci się przyda!

Trzymaj Koło

Trzymaj Koło to blog prowadzony przez Mikołaja Szewczyka. To świetny blog dla tych, którzy chcą się stać się tzw. Pro Amatorami. Znajdziesz tam porady na to, jak wykonywać efektywne treningi, żeby po prostu trzymać koło, a przy okazji znajdywać czas dla swojej rodziny i pracować.

Rowerem Po Śląsku

Autorem tego bloga jest Damian Berłowski. To świetna baza tras rowerowych na Śląsku, dzięki którym zobaczysz także najciekawsze miejsca w województwie. Wszystko jest dokładnie opisane – mapki, atrakcje po drodze. Pigułka informacji dla osób uwielbiających kolarstwo po śląsku!

1Enduro

1Enduro to natomiast blog autorstwa Michała Lalika. Jak możemy przeczytać na stronie – to najlepszy przewodnik po nowej szkole kolarstwa górskiego. Znajdziecie tu artykuły na temat sprzętu rowerowego i ich testy. Nie zabraknie tu również informacji o nowinkach, trendach czy ciekawych miejscach.

Ewcyna

Prowadzi go Ewa, jak sama mówi o sobie – zapalona miłośniczka dwóch kółek już od dziecka. Nie jeździ dla wyników, ale dla samej przyjemności z jazdy. Jej blog to dziennik z podróży i praktyczne informacje, które mogą Ci się przydać w ich planowaniu.

Znajkraj

Znajkraj to blog Szymona Nitki. Szymon uwielbia zarówno rower jak i narty. W podróżach zazwyczaj towarzyszy mu żona Ola. Opisuje miejsca, które odwiedzili rowerem zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Swoimi wpisami z pewnością inspiruje do podróży – nie tylko na rowerze :)
W dodatku nie brakuje tu wspaniałych zdjęć!

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.


Oceń artykuł: