Zielony Labirynt w Nieporęcie – poczuj się jak odkrywca!

7 lipca miało miejsce otwarcie Zielonego Labiryntu w Nieporęcie – wielkiego pola kukurydzy z wyznaczonymi ścieżkami i trasami, w których możemy wzajemnie się szukać i rozwiązywać zadania. Atrakcja ta, nie jest jednak przeznaczona tylko dla dzieci, ale również starszych głodnych nowych wrażeń.

Jeśli zdecydujemy się na wejście do labiryntu, na początku dostajemy szczegółową mapę i listę zadań do rozwiązania. Opracowane zostało 10 tras, z których wyjście nie jest prostym zadaniem. Dzięki temu doświadczeniu dzieci uczą się orientacji w terenie, a także czytania map.

Nie tylko atrakcja
Tuż obok znajduje się pełen zieleni teren, gdzie możemy rozłożyć kocyk i piknikować lub po prostu leniuchować. Ze stojącej na placu wieży widokowej, możemy obserwować członków rodziny, którzy zdecydowali się na wejście do tunelu.

A gdy złapie nas głód?
Na miejscu czeka na nas gastronomia Swojski Karmnik, gdzie można zjeść zapiekanki, hot dogi, frytki ze świeżych ziemniaków, a także dania z grilla.

Adres i cena biletu
Zielony Labirynt znajduje się przy ulicy Jana Kazimierza 223 w miejscowości Nieporęt (trasa z Warszawy do Zegrze). Cena biletu normalnego to 20 zł, a ulgowego to 15 zł. Nie obowiązuje limit czasowy.

Opublikowano:

Autor: Zuzanna Maciejewska

Aktywna w społeczności akademickiej studentka ekonomii. Interesuje się marketingiem i copywritingiem. Na pierwszym miejscu stawia chęć rozwoju, a prywatnie miłośniczka tańca i sportu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *