Surfing w aquaparku we Wrocławiu – kolejna porcja dobrej zabawy!

Myślałeś kiedyś o nauce surfingu, jednak w Polsce ciężko o taką możliwość? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! W zeszłym tygodniu Aquapark we Wrocławiu (jeden z najatrakcyjniejszych w Polsce) otworzył na terenie zewnętrznym surfing ze sztuczną falą!

Jak to działa?
Takich atrakcji jest w Europie tylko kilka, więc szczególnie cieszy nas fakt, że jedna z nich jest właśnie w naszym  kraju. Dzięki nowoczesnej technologii można serfować na sztucznie wytworzonej fali. Dodatkowym atutem jest to, że we Wrocławiu jest znacznie bezpieczniej niż w prawdziwych warunkach. Symulator jest wyposażony w pompy z regulacją przepływu, dzięki czemu nadaje się dla wszystkich o różnych poziomach zaawansowania, jeśli mają tylko 130 cm wzrostu.

Co jeśli nie mam żadnej wiedzy?
Bez obaw, są przygotowane dwie propozycje. Dla osób, które miały już jakąś styczność z serfowaniem i bodyboardingiem, oraz dla takich, dla których to pierwsza tego typu przygoda. Na miejscu jest zatrudniony instruktor, który objaśni podstawowe zasady korzystania z atrakcji.

Jaki jest koszt? 
Jeśli zdecydujemy się na wersję bez instruktora to jest to koszt 10 zł/20 min, a więc stosunkowo niewielki. Natomiast gdy potrzebujemy pomocy instruktora, koszt ten wzrasta do 50 zł/30 min.

Surfing daje możliwość poczucia się jak na prawdziwej fali i ogromną radość. Zachęcamy by skorzystać i zobaczyć, jak dobrym się jest surferem!
https://www.noclegowo.pl/atrakcje/wroclaw/1515

Opublikowano:

Autor:

Studentka ekonomii. W Noclegowo od ponad roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *