VIII Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku w Poznaniu

W tym roku odbędzie się już VIII edycja tego niezwykle smacznego konkursu. W dniach 14-17 sierpnia poznański Stary Rynek przepełni się aromatycznymi zapachami i potrawami z wielu polskich i zagranicznych regionów.

Nikogo nie dziwi zatem fakt, że z roku na rok impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Turyści z zainteresowaniem smakują nowych potraw i podziwiają pracujących kucharzy. Na Rynku będzie można podziwiać około 120 wystawców, a dodatkowo na scenie będzie można podziwiać wielu znanych kucharzy, a wieczorami posłuchać  dobrej muzyki w wykonaniu mniej znanych grup, ma to na celu zbliżenie muzycznych i kulinarnych smaków tak, żeby wszystko ze sobą współgrało.

Oprócz koncertów, jarmarku i pokazów gotowania, nie zabraknie też warsztatów (zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych) oraz konkursów. Restauratorów czeka nie lada wyzwanie, bowiem będą oni musieli przygotować sztandarowe danie kuchni polskiej. Domowi twórcy alkoholi zawalczą o tytuł „Polska Nalewka Roku”.

Opublikowano:

Autor:

Propagator użytecznych i nowoczesnych rozwiązań w projektowaniu stron. Jego specjalizacja to performance marketing oraz e-mail marketing. Na pierwszym miejscu stawia skuteczną komunikację i budowanie relacji z klientem. Interesuje się nowymi technologiami i postępami w badaniach kosmosu. Autor strony alekosmos.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *