30. Warszawski Festiwal Filmowy

Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy jest jednym z najbardziej prestiżowych festiwali filmowych w naszym kraju. Podczas tego wydarzenia organizatorzy zaprezentują najlepsze filmy minionego oraz przyszłego sezonu. Wszystkie produkcje rywalizują w plebiscycie publiczności o najlepszy film.

Organizatorzy zadbają o to by widzowie mieli dostęp do najnowszych i najciekawszych filmów oraz by zapoznać z najnowszymi trendami światowego kina . Jednym z Głównych celów festiwalu jest pokazanie filmów oraz uwidocznienie sylwetek ich twórców zanim otrzymają nagrodę Oscara jak do tej pory spełniło się to w przypadkach takich reżyserów jak Michael Haneke. To coroczne wydarzenie ma za zadanie zwrócić uwagę świata na Polskie filmy by w przyszłości trafiały do dystrybucji w skali międzynarodowej.

Podczas tego corocznego wydarzenia organizowane są warsztaty dla debiutujących krytyków filmowych oraz dziennikarzy. Młodzi reżyserzy mają okazję uczestniczyć w programie Shorts Warszawa. Co roku podczas festiwalu czołowi montażyści przed publicznością tajniki swojego zawodu. Warszawski Międzynarodowy Festiwal filmowy to wydarzenie na którego z pewnością nie powinien opuścić żaden koneser Polskiego i międzynarodowego kina.

Zapraszamy do Warszawy dnia 10 października.

Opublikowano:

Autor:

Propagator użytecznych i nowoczesnych rozwiązań w projektowaniu stron. Jego specjalizacja to performance marketing oraz e-mail marketing. Na pierwszym miejscu stawia skuteczną komunikację i budowanie relacji z klientem. Interesuje się nowymi technologiami i postępami w badaniach kosmosu. Autor strony alekosmos.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *