TOUR SALON 2019 – spotkania w eksperckim gronie

Targi TOUR SALON stanowią dla touroperatorów, przedstawicieli biur podróży, przedstawicieli obiektów noclegowo-wypoczynkowych, a także regionów doskonałą okazję do przygotowania oferty turystycznej na kolejny sezon. Dają też możliwość dyskusji o ważnych dla branży turystycznej sprawach.

W tym roku, podczas targów, nie zabraknie spotkań przygotowanych z myślą o potrzebach branży. Już pierwszego dnia targów odbędzie się m.in. panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli Polskiej Izby Turystyki, na którym podsumowane zostanie pierwsze 6 miesięcy obowiązywania nowej dyrektywy zmieniającej zasady prowadzenia działalności w sektorze turystycznym. Eksperci m.in. spróbują dokonać analizy tego co się sprawdziło, a co nadal budzi wątpliwości.W ramach targów odbędą się także warsztaty pt. Digitalizacja motorem rozwoju branży turystycznej . Ich celem jest zaprezentowanie, w jaki sposób małe i średnie firmy turystyczne mogą się rozwijać, unowocześniać oraz jak mogą w większym  stopniu angażować swoich klientów. Wydarzenie ma stanowić wsparcie dla MŚP z sektora turystycznego pod kątem wzmocnienia ich pozycji w obszarze innowacyjności i digitalizacji.

Podczas TOUR SALON 2019 pod lupę weźmiemy też marketingowe zagadnienia. Podczas prelekcji Grupy docelowe w turystyce, eksperci omówią m.in. elementy, które mają wpływ na podejmowanie decyzji zakupowych przez klientów. Przedstawią także najważniejsze segmenty w sektorze turystyczny i zaprezentują charakterystykę polskiego turysty oraz jego proces zakupowy w Internecie. Kontynuacją tego spotkania będzie prelekcja na temat komunikacji z klientami i zarządzania opiniami w Internecie.

Warto pamiętać, że TOUR SALON to także wydarzenie, podczas którego mamy okazję laureatów branżowych konkursów i plebiscytów. W tym roku na scenie ujrzymy m.in. zwycięzców konkursu Róża Regionów, Ogólnopolskiego Przeglądu Książki Krajoznawczej 
i Turystycznej oraz osobę, która zostanie wyróżniona nagrodą Traper, przyznawaną przez Polską Izbę Turystyki i Grupę MTP za najlepszą współpracę instytucji samorządowej z branżą turystyczną.

Szczegółowy program wydarzeń TOUR SALON 2019 znajduje się TUTAJ. Warto podkreślić, że oprócz spotkań branżowych organizator wydarzenia przygotował także szereg wartościowych wydarzeń dla szerokiej publiczności, w tym Festiwal Podróżników TOUR SALON, w ramach którego wystąpią m.in. Mateusz Waligóra, Miłka Raulin, Tomasz Zubilewicz oraz Jarosław Kuźniar.Targi TOUR SALON odbędą się w dn. 1-3 lutego 2019 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.


Oceń artykuł: