Festiwal ZEW się budzi 2022 w Bieszczadach

3 dni muzycznej uczty wśród górskich widoków, atrakcje dla dzieci, warsztaty z ekologami i podróżnikami – to wszystko i jeszcze więcej proponuje tegoroczny Festiwal ZEW się budzi w Bieszczadach. Zobacz, jak możesz rozpocząć wakacje 2022.

Festiwal ZEW się budzi – kto zagra?

Festiwal ZEW się budzi wystartuje 24 czerwca br. w Cisnej. Już po raz trzeci organizatorzy przygotowują muzyczną ucztę w sercu Bieszczad dla fanów mocnych brzmień. Kto zagra? Na scenie wystąpią topowi polscy soliści i zespoły: Maria Peszek, O.S.T.R, Muniek i Przyjaciele, Pidżama Porno, Łydka Grubasa, Voo Voo, KSU, Bitamina, 4 Szmery, Transgresja, Fabryka Snów, Topinambur, , Punched Orange, Fertile Hump, Trupa Trupa, The Postman, Made In Warsaw, Dylan PL, Alcoholica, Pled Zepchlim i Tripsy Train. Dodatkowo, podczas koncertu 25 czerwca zaprezentują się artyści-debiutanci, którzy zwyciężyli w tegorocznym konkursie Festiwalu (Scream Maker, Ziembul, 4 Dziki). To jednak nie wszystko!

ZEWsiebudzi 2022 promo 1 1 karusel 03 5 1024x1024 - Festiwal ZEW się budzi 2022 w Bieszczadach
ZEWsiebudzi 2022 promo 1 1 karusel 03 4 1024x1024 - Festiwal ZEW się budzi 2022 w Bieszczadach

ZEW się budzi – atrakcje nie tylko muzyczne

Obok sceny pełnej gwiazd rocka znajdziecie miasteczko festiwalowe, podzielone na 5 stref tematycznych. W Schronisku ZEW podróżnicy, ekolodzy i edukatorzy opowiedzą o dzikich Bieszczadach, ciekawych wyprawach, ochronie przyrody. Zaaranżowany w ZILe z 1987 roku Barberowóz to miejsce, w którym profesjonaliści zadbają o Wasz stylowy wygląd. Baterie na kolejne aktywności naładujecie dzięki wizycie w strefie gastronomicznej. Ponadto w miasteczku Festiwalu ZEW się budzi znajdziecie: Strefę Zew For Men (wraz ze sklepem festiwalowym) oraz Strefę Niedźwiadka.

ZEWsiebudzi 2022 promo 1 1 karusel 01 2 1024x1024 - Festiwal ZEW się budzi 2022 w Bieszczadach
ZEWsiebudzi 2022 promo 1 1 karusel 03 3 1024x1024 - Festiwal ZEW się budzi 2022 w Bieszczadach

Strefa Niedźwiadka, czyli pojedź na festiwal z dziećmi

Czym jest Strefa Niedźwiadka? Spieszymy z odpowiedzią. :) Ta przestrzeń to gwarancja dobrej zabawy dla najmłodszych uczestników festiwalu ZEW się budzi. Wśród atrakcji dla dzieci znajdą się zajęcia edukacyjne i sportowe, m.in. warsztaty z budowania tipi. Dzięki kreatywnemu malowaniu buziek maluchy dowiedzą się natomiast, jakie zwierzęta mieszkają w Bieszczadach. Specjalnie przygotowane animacje sprawią, że Wasze pociechy na pewno nie będą się nudzić. Cała rodzina wróci z wypadu zrelaksowana i z ciekawymi wspomnieniami!

Cisna – jak dojechać, co zobaczyć?

Cisna to bieszczadzkie miasteczko położone w dolinie rzeki – Solinki. Sam dojazd dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń, bo jedna z dróg do tej miejscowości prowadzi przez Wielka Pętlę Bieszczadzką (DW 893 z Leska, przez Baligród). Jeśli będziecie mieć nieco więcej czasu na zwiedzanie, możecie wybrać Małą Pętlę Bieszczadzką, wiodącą przez Polańczyk, wzdłuż Jeziora Solińskiego. W tym przypadku na Cisną trzeba skręcić w Bukowcu (w DW 897). Dojazd z Rzeszowa do Cisnej zajmie Wam około dwóch godzin, z Katowic to 4,5 godziny, z Warszawy – do 6 godzin. Gdy będziecie już na miejscu, koniecznie odwiedźcie Gminne Centrum Kultury i Ekologii, a także Leśny Zwierzyniec w Lisznej. Na rowerzystów czeka Singletrack pod Honem, a na żądnych dodatkowych wrażeń – Bieszczadzki Park Linowy „Kamikaze” w Dołżycy.

marek piwnicki GYgKDHSvI0o unsplash 1024x640 - Festiwal ZEW się budzi 2022 w Bieszczadach

Zacznijcie wakacje 2022 od ucieczki w Bieszczady i solidnej dawki muzyki na rockowym festiwalu!

Opublikowano:

Autor:

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie skrzypiec oraz kierunku Muzyka w mediach w łódzkiej Akademii Muzycznej. W trakcie studiów odbywała także szkolenia w zakresie: event managementu, konsultacji muzycznych w reklamie czy prawa własności intelektualnej. W Noclegowo.pl robi to, co kocha najbardziej - dużo pisze! Prywatnie pasjonatka wspinaczki górskiej, urbexu i dobrego jedzenia.


Oceń artykuł: