#1 Park Makiet Mikroskala – nauka z zabawą, czyli atrakcja idealna dla rodzin

Myślisz, gdzie wybrać się z dzieckiem w czasie weekendu? Spokojnie! Przygotowaliśmy dla Was serię z atrakcjami, które będą świetną propozycją na spędzenie czasu całą rodziną czy przyjaciółmi. Tym razem przedstawiamy Wam Park Makiet Mikroskala!

Centrum Edukacji i rozrywki Park Makiet Mikroskala jest miejscem, w którym znajduje się ponad 50 różnych makiet i dioram o charakterze edukacyjnym i rozrywkowym.

elle 1024x682 - #1 Park Makiet Mikroskala - nauka z zabawą, czyli atrakcja idealna dla rodzin

Najmocniejszym atutem wystawy jest to, że przedstawiane są wydarzenia, a nie tylko budowle.  Makiety są interaktywne, które uruchamia zwiedzający.  Oryginalność Mikroskali, to również zaskakująca tematyka makiet – pod tym względem jest to jedyny taki park w Polsce oraz Europie.

6d 173271 - #1 Park Makiet Mikroskala - nauka z zabawą, czyli atrakcja idealna dla rodzin

 Bardzo mocną stroną jest różnorodność tematyczna makiet. Makiety przedstawiają sceny z popularnych filmów, bajek, obrazy z historii Polski i świata, siły żywiołów oraz  ruchome makiety kolejowe.  Wystawa wsparta jest licznymi opisami i prezentacjami multimedialnymi, co pozwala na poznanie wielu ciekawych faktów.

magnetyczna scianka - #1 Park Makiet Mikroskala - nauka z zabawą, czyli atrakcja idealna dla rodzin

Zapewniamy także atrakcje dla najmłodszych gości parku. Czekają na nich interaktywne bajkowe kolejki, postaci z bajek PRL-u,  makieta z dinozaurami czy pełna świateł i barw makieta wesołego miasteczka. Do zabawy służą także, tysiące kloców konstrukcyjnych rozsypanych na stołach, drewniany tor kulkowy – kulkowe tsunami, sejfy z zagadkami, które skłaniają dzieci do rozwiązywania zagadek i logicznego myślenia,  ścianki z puzzlami  magnetycznymi – po ułożeniu na dzieci czeka tematyczna ciekawostka.

DSC 8665 1024x678 - #1 Park Makiet Mikroskala - nauka z zabawą, czyli atrakcja idealna dla rodzin

 Atrakcjami uzupełniającymi na terenie Parku Makiet Mikroskala są:

  • Kino 6d, gdzie wyświetlane są filmy uzupełniające wiedzę zawartą na makietach np. film o żywiołach,
  • kapsuła 6d,
  • Plac zabaw z kulkami dla dzieci (Kinder fun).
DSC 4380 - #1 Park Makiet Mikroskala - nauka z zabawą, czyli atrakcja idealna dla rodzin

Więcej informacji: http://www.mikroskala.eu/pl/

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook