Przechlewo, Zaczernie, Wisełka, Wilkasy – miejscowości, które urzekają przyrodą i spokojem

Przygotowaliśmy dla Was kolejne miejsca, które sprawią, że wrócicie wypoczęci jak nigdy wcześniej. Miejsca, które Was uspokoją, pozwolą odetchnąć, by wrócić do codzienności z naładowanymi bateriami. 

Przechlewo
Jest to wieś, którą znajdziecie w województwie pomorskim. W Przechlewie znajdziemy górny odcinek rzeki Brdy, dzięki czemu pojawia się tutaj wiele fanów kajakarstwa. Oprócz rzeki są tu liczne jeziora otoczone Borami Tucholskimi. Natura tutaj zachwyciła nawet samego Jana Pawła II. Ze względu na zamieszkałych tu niegdyś rycerzy, znajdziemy tu osady rycerskie czy siedzibę kasztelani szczycieńskiej. 

Znalezione obrazy dla zapytania przechlewo


Zaczernie
Znajdziecie tę miejscowość w województwie podkarpackim. Nazwa Zaczernie pochodzi od rzeki Czarnej, w której “czerniawa woda płynie”. Nie będzie tu miejskiego gwaru, ale spokojny wypoczynek. Niezwykle ciekawe jest też ukształtowanie Zaczernia. 

Znalezione obrazy dla zapytania zaczernie

Nowa Wieś Wielka
Ta wieś to głównie lasy, łąki i pastwiska, co czyni ją wyjątkową. Otoczona jest Puszczą Bydgoską i przebiegają przez nią dwa szlaki turystyczne. Dodatkowym atutem jest czyste powietrze, w którym nie znajdziemy smogu. 

Znalezione obrazy dla zapytania nowa wieś wielka


Wisełka
Położona jest na malowniczym terenie Wolińskiego Parku Narodowego. Jej największymi walorami jest przyroda. Choć na razie nie jest jeszcze znanym kurortem nadmorskim, z czasem sytuacja może ulec zmianie. Plaża tutaj jest piękna, otoczona wysokimi klifami i nieskażona jeszcze przez tłumy plażowiczów. 

Wilkasy
To największa z wymienionych dotychczas wsi, położona  w województwie warmińsko – mazurskim przy brzegu jeziora Niegocin. Coraz więcej osób docenia walory tej miejscowości. Wypożyczymy tutaj kajaki, a także wiele innych sprzętów wodnych.

Znalezione obrazy dla zapytania wilkasy

Te miejsca nie są jeszcze tłumnie odwiedzane, dzięki czemu spokojny odpoczynek jest w nich gwarantowany. Warto je odwiedzać, by zregenerować swoje siły. 

Opublikowano:

Autor: Zuzanna Maciejewska

Aktywna w społeczności akademickiej studentka ekonomii. Interesuje się marketingiem i copywritingiem. Na pierwszym miejscu stawia chęć rozwoju, a prywatnie miłośniczka tańca i sportu.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *