Przechlewo, Zaczernie, Wisełka, Wilkasy – miejscowości, które urzekają przyrodą i spokojem

Przygotowaliśmy dla Was kolejne miejsca, które sprawią, że wrócicie wypoczęci jak nigdy wcześniej. Miejsca, które Was uspokoją, pozwolą odetchnąć, by wrócić do codzienności z naładowanymi bateriami. 

Przechlewo
Jest to wieś, którą znajdziecie w województwie pomorskim. W Przechlewie znajdziemy górny odcinek rzeki Brdy, dzięki czemu pojawia się tutaj wiele fanów kajakarstwa. Oprócz rzeki są tu liczne jeziora otoczone Borami Tucholskimi. Natura tutaj zachwyciła nawet samego Jana Pawła II. Ze względu na zamieszkałych tu niegdyś rycerzy, znajdziemy tu osady rycerskie czy siedzibę kasztelani szczycieńskiej. 

przechlewo 2 - Przechlewo, Zaczernie, Wisełka, Wilkasy - miejscowości, które urzekają przyrodą i spokojem


Zaczernie
Znajdziecie tę miejscowość w województwie podkarpackim. Nazwa Zaczernie pochodzi od rzeki Czarnej, w której “czerniawa woda płynie”. Nie będzie tu miejskiego gwaru, ale spokojny wypoczynek. Niezwykle ciekawe jest też ukształtowanie Zaczernia. 

dom%20kultury%20002(6) - Przechlewo, Zaczernie, Wisełka, Wilkasy - miejscowości, które urzekają przyrodą i spokojem

Nowa Wieś Wielka
Ta wieś to głównie lasy, łąki i pastwiska, co czyni ją wyjątkową. Otoczona jest Puszczą Bydgoską i przebiegają przez nią dwa szlaki turystyczne. Dodatkowym atutem jest czyste powietrze, w którym nie znajdziemy smogu. 


Wisełka
Położona jest na malowniczym terenie Wolińskiego Parku Narodowego. Jej największymi walorami jest przyroda. Choć na razie nie jest jeszcze znanym kurortem nadmorskim, z czasem sytuacja może ulec zmianie. Plaża tutaj jest piękna, otoczona wysokimi klifami i nieskażona jeszcze przez tłumy plażowiczów. 

Wilkasy
To największa z wymienionych dotychczas wsi, położona  w województwie warmińsko – mazurskim przy brzegu jeziora Niegocin. Coraz więcej osób docenia walory tej miejscowości. Wypożyczymy tutaj kajaki, a także wiele innych sprzętów wodnych.

domek letniskowy 25 - Przechlewo, Zaczernie, Wisełka, Wilkasy - miejscowości, które urzekają przyrodą i spokojem

Te miejsca nie są jeszcze tłumnie odwiedzane, dzięki czemu spokojny odpoczynek jest w nich gwarantowany. Warto je odwiedzać, by zregenerować swoje siły. 

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.


Oceń artykuł:

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!