Diabelski młyn w Kołobrzegu – nowa atrakcja dla turystów

Kołobrzeg zdecydowanie należy do pięknych miast. Przy samym Bałtyku, w dodatku tętni życiem cały rok, a nie tylko w sezonie. Prawdopodobnie to właśnie dlatego tam, postawiono kolejny diabelski młyn w Polsce. 

Diabelski młyn mieści się przy samym deptaku. Pomimo tego, że może nie równa się on London Eye (m.in. dlatego, że jest przenośny) to i tak będzie sporą atrakcją dla turystów. Z młyna możemy podziwiać widok na morze, ale także na panoramę całego miasta.

Koło zabiera 80 osób (20 gondoli po 4 miejsca w każdej, jedna z nich przystosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych). Koło podczas jednej przejażdżki wykonuje trzy obroty.

Diabelski młyn będzie funkcjonował od godz. 11 do 22 (w szczycie sezonu być może będzie czynny o godzinę dłużej) do ostatniego weekendu sierpnia. Bilety kosztują 12 zł (dzieci) i 15 zł (dorośli).
diabelski mlyn 300x200 - Diabelski młyn w Kołobrzegu - nowa atrakcja dla turystów
źródło: kurier24.pl

Szukasz noclegu?
–> noclegi w Kołobrzegu
–> noclegi w zachodniopomorskim 

Opublikowano:

Autor:

Studentka ekonomii. W Noclegowo od ponad roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *