Nie tylko plaże, czyli jakie atrakcje dla dzieci oferuje Darłówko?

Darłówko to najbardziej wakacyjna część Darłowa. Trzeba przyznać, że dwie piaszczyste plaże z wydzielonymi kąpieliskami to wystarczające powody, aby wybrać się z rodziną do Darłówka. To jednak nie wszystko! Jakie jeszcze atrakcje dla dzieci oferuje Darłówko?

Rejsy statkami

Port morski w Darłówku znajduje się tuż u ujścia rzeki Wieprzy. Port ma charakter handlowy, rybacki, a także turystyczny. Sama możliwość obserwowania wpływających do portu kutrów czy też jachtów, będzie nie lada atrakcją dla dzieci. Z portu wypływają również statki turystyczne, które są stylizowane na starodawne galeony. Warto wykupić rejs wzdłuż wybrzeża i poczuć się jak Wiking. Popularne są też rejsy tramwajem wodnym, którym dostaniemy się przez kanał Wieprzy, pod rozsuwanym mostem aż do centrum Darłowa. Prawdziwym śmiałkom, polecamy natomiast całodniową wycieczkę katamaranem na duńską wyspę Bornholm.

port 1234282 960 720 - Nie tylko plaże, czyli jakie atrakcje dla dzieci oferuje Darłówko?

Darłówko atrakcje dla dzieci – rejs statkiem

Aquapark Balticlandia

Zabawa w aquaparku to świetna propozycja dla miłośników aktywnego wypoczynku. Warto się tam wybrać po całodziennym plażowaniu, ponieważ Balticlandia położona jest tuż przy plaży. Oprócz dużego basenu są tam trzy zjeżdżalnie, bicz wodny oraz dwa jacuzzi. Sporą dawkę orzeźwienia znajdziecie w beach barze, który serwuje owocowe koktajle i egzotyczne drinki. Dodatkowo, na miejscu organizowane są zajęcia dla dzieci z nauki pływania i aqua aerobik.

sunglasses 1284419 960 720 - Nie tylko plaże, czyli jakie atrakcje dla dzieci oferuje Darłówko?

Darłówko atrakcje dla dzieci – Aquapark

Park linowy “Nad Bałtykiem”

Park linowy w Darłówku to kolejna atrakcja dla dzieci, które potrzebują wrażeń. Trzy profesjonalnie przygotowane trasy zapewnią mnóstwo frajdy całej rodzinie. Przed rozpoczęciem zabawy, każdy uczestnik zabawy musi przejść przez specjalną trasę treningową, aby zapoznać się ze sprzętem i ocenić swoje możliwości. Trasy dopasowane są pod względem stopnia trudności, więc można wybrać odpowiednią dla siebie. Odważniejsi mogą natomiast spróbować swoich sił zjeżdżając na tyrolce.

park linowy - Nie tylko plaże, czyli jakie atrakcje dla dzieci oferuje Darłówko?

Darłówko atrakcje dla dzieci – park linowy

Europark Krasnal

Uważacie, że park linowy to za mało? Polecamy więc spędzić dzień w największym lunaparku objazdowym w Polsce. To wesołe miasteczko w Darłówku stanowi niezwykłą atrakcję dla dzieci i dorosłych, którzy chcą zapomnieć się w beztroskiej zabawie. Niezwykle bogata oferta przyciąga co roku tysiące wczasowiczów. Dzień pełen wrażeń zapewnią różnego rodzaju karuzele, kolejki, zjeżdżalnie i trampoliny. Fani tradycyjnych rozrywek odnajdą się w gabinecie śmiechu, bądź ścigając się na autodromie. Jesteśmy pewni, że lunapark przyniesie całej rodzinie solidną dawkę emocji.

carousel 3721479 960 720 - Nie tylko plaże, czyli jakie atrakcje dla dzieci oferuje Darłówko?

Darłówko atrakcje dla dzieci – zabawa w lunaparku

Rodzinne wczasy nad naszym Morzem Bałtyckim nie muszą być nudne. Dowodem na to są niezwykle ciekawe atrakcje dla dzieci w takich miejscowościach jak Darłówko, czy Niechorze. Polecamy znaleźć nocleg nad samym morzem i cieszyć się udanym urlopem!

Opublikowano:

Autor:

Pierwsze kroki na swojej ścieżce zawodowej stawiała w hotelarstwie. Nieustannie poszerza wiedzę w zakresie marketingu internetowego i copywritingu. W wolnych chwilach pakuje plecak i szuka natchnienia na górskich szlakach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook