Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Bon turystyczny

Sposób rezerwacji

Elastyczna rezerwacja

Typ miejsca

Rodzaj zakwaterowania

Cena

Wybierz termin pobytu i liczbę gości, aby filtrować po cenie.

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia

Rozrywka
Na zewnątrz
Bezpieczeństwo i ułatwienia
Pokój
Dla dzieci
Kuchnia i jadalnia

Przeznaczenie

Darłówko - noclegi

 • O regionie

  Darłówko to północno-zachodnia część Darłowa oddzielona od niego podmokłym terenem. Znakiem rozpoznawczym tej nadmorskiej miejscowości są dwie plaże oddzielone rzeką Wieprzą. Wschodnie wybrzeże oferuje piaszczystą plażę, w niektórych miejscach oddzieloną od morza kamieniami. Zachodnia plaża stanowi natomiast kolebkę turystów, jest w całości piaszczysta, istnieje tu możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego. Jakie nadmorskie atrybuty posiada jeszcze Darłówko? Zdecydowanie warto odwiedzić również latarnię morską i malowniczy port. Port obejmuje odcinek Wieprzy, a w jego wschodniej części można podziwiać wycieczkowce. Wypoczywając w Darłówku koniecznie zobacz również most rozsuwany - jedyną tego typu konstrukcję w Polsce!
   

  Co warto zobaczyć w Darłówku? 

  1. Zażywaj kąpieli słonecznych na bajecznych plażach i podziwiaj latarnię morską. 
   Malownicze plaże są znakiem rozpoznawczym Darłówka i jego kluczowa atrakcją. Możesz udać się na bardziej sielską plażę wschodnią, a jeśli poszukujesz dozy wrażeń, przykładowo szalejąc na wodzie, wybierz plażę zachodnią. Istnieje tu możliwość wypożyczania sprzętu wodnego, a plaże są nieskazitelnie pokryte żółtym piaskiem. Plaża wschodnia to natomiast bardziej dzika odsłona Darłowa, ponieważ wśród złocistego piasku, miejscami znajdziesz też kamienie. Nad plażą góruje latarnia morska usytuowana tuż przy ujściu rzeki Wieprzy, przy wejściu do portu w Darłówku. Latarnia mierzy 22 m, a na jej szczycie znajduje się nowoczesny mechanizm wskazujący drogę statkom. 
    
  2. Szalej w Aquaparku. 
   W poszukiwaniu kolejnych wodnych atrakcji możesz udać się do Aquaparku Balticlandia lub Parku Wodnego Jan. W tych ośrodkach znajdziesz nieprzebrane ilości zjeżdżalni, jacuzzi i różnorodnych basenów. Balticlandia zlokalizowana jest przy plaży, więc stanowi ciekawe urozmaicenie kąpieli w Bałtyku. Natomiast jeśli pogoda nie dopisze, z powodzeniem możesz udać się do krytego Parku Wodnego Jan, funkcjonującego przez cały rok. Oprócz kompleksu basenów ze zjeżdżalniami, w tym z basenów z wodą morską, możesz skorzystać tu również z gabinetu odnowy biologicznej, kręgielni czy restauracji. 
    
  3. Wybierz się na spływ kajakowy Wieprzą i Grabową. 
   Obecność rzek - Wieprzy i Grabowej, które spotykają się wpływając do morza w Darłowie stwarza możliwości do urozmaicenia pobytu nad polskim wybrzeżem i wzięcia udziału w spływie. Dość skomplikowany szlak pozwala na sprawdzenie swoich umiejętności, poznanie uroków okolicy oraz kilkudniową integrację z innymi uczestnikami spływu. Długość szlaku stanowi około 56 km, a przeciętny czas spływu wynosi około 3-4 dni. Fragment spływu uważany za trudny prowadzi w górnym biegu od  Polanowa do Nowego Żytnika - zachowaj czujność! Spłynięcie dalszego odcinka do Nowego Żytnika często zajmuje kajakarzom nawet 2 dni. 

  Gdzie zjeść w Darłówku?

  Na smaczne nadmorskie dania możesz udać się do Smażalni Ryb Atol, Tivoli Darłówko czy Casa Nostra.

  Oferty okazjonalne w Darłówku

  Co warto zobaczyć w w Darłówku i okolicy

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.