Co powinnaś zabrać na wakacje? – przypominamy o najważniejszych rzeczach

Kiedy przychodzi w końcu czas na wakacyjny wyjazd to zazwyczaj wszystko robimy w pośpiechu. Wszystko trzeba spakować, do tego jeśli jesteś kobietą to prawdopodobnie pakujesz nie tylko siebie, ale też dzieci. Przychodzimy Ci na pomoc i przypominamy o najważniejszych rzeczach, które muszą znaleźć się w wakacyjnej walizce.

Nie zabieraj całej szafy
My kobiety uwielbiamy brać ze sobą wiele rzeczy, bo przecież musimy mieć wybór. Przed wyjazdem przygotuj sobie ulubione stylizacje na każdą pogodę, ale tez okoliczność jak długi spacer lub wyjście na imprezę. W ten sposób nie weźmiesz całej szafy, a na wakacjach zaoszczędzisz czas, który poświęciłabyś na wybieranie odpowiedniego ubioru. Nie zapomnij, by rzeczy, które zabierasz bardzo się nie gniotły, a jeśli już decydujesz się na takie rzeczy, zadbaj by w ośrodku, w którym spędzasz wakacje, było żelazko.
photo 1516763296043 f676c1105999 300x207 - Co powinnaś zabrać na wakacje? - przypominamy o najważniejszych rzeczach

Mini kosmetyki
Gdy idziesz do drogerii przed podróżą, nie kupuj zwykłych dużych butelek kosmetyków jak szampon czy płyn do mycia ciała. Zajmie to zdecydowane zbyt dużo miejsca w Twojej walizce. Jednak najlepszym rozwiązaniem byłoby, gdybyś wykorzystała mniejsze opakowania po wcześniejszych kosmetykach, do których możesz przelać swój ulubiony płyn. Wtedy nie zaoszczędzisz tylko miejsca, ale też pieniądze.
photo 1512303385664 9f4339ecc3f2 300x240 - Co powinnaś zabrać na wakacje? - przypominamy o najważniejszych rzeczach

Niezbędne akcesoria
Jeśli jedziesz ze swoim mężczyzną, możesz liczyć, że on weźmie takie rzeczy jak scyzoryk czy latarka. Jednak są to przybory dość małe, a mogą okazać Ci się potrzebne. Zapakuj wodę utlenioną, plastry – w końcu po długich spacerach można się nabawić odcisków. Leki przeciwbólowe też mogą okazać się przydatne, a także krem z filtrem i spray na komary!
photo 1528196996966 f221704e0de2 300x200 - Co powinnaś zabrać na wakacje? - przypominamy o najważniejszych rzeczach

Pakowanie na wakacje nie musi być nieprzyjemnym doświadczeniem. Wystarczy po prostu wszystko dobrze rozplanować odpowiednio wcześniej. Nie rób nic na ostatnią chwilę, a unikniesz zbędnego stresu i nerwów.

Opublikowano:

Autor: Zuzanna Maciejewska

Aktywna w społeczności akademickiej studentka ekonomii. Interesuje się marketingiem i copywritingiem. Na pierwszym miejscu stawia chęć rozwoju, a prywatnie miłośniczka tańca i sportu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *