Chatka Wariatka. Nowa atrakcja w Bieszczadach

Jedziesz w Bieszczady i zastanawiasz się co możesz zobaczyć? Zwłaszcza wtedy, gdy jest to wyjazd z dziećmi, a one pragną ciekawych doświadczeń i narzekają na nudę. Niedaleko Soliny powstała nowa atrakcja – Chatka Wariatka!

Chatka Wariatka to jedyna tego typu atrakcja w tej stronie Polski. Polecamy ją nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych! W końcu wejść do domu do góry nogami to nie lada gratka. Trochę tak, jakbyśmy przenieśli się do innego świata.

Dlaczego to Chatka Wariatka?
“Nazwałem tak ten budynek, tylko dlatego, że… stoi na kominie, a wszystko wywrócone jest do góry nogami, parter to piętro, a wchodzi się przez poddasze, które jest parterem. Czyż to nie jest w naszym świecie swoistego rodzaju wariactwem?” – mówił dla czasopisma „Nasze Połoniny” Paweł Ustjanowski z Olszanicy, właściciel bieszczadzkiej atrakcji.

Gdzie dokładanie?
Uherce Mineralne. Chatka Wariatka znajduje się 8 km od Leska, 17 od Soliny i 18 od Ustrzyk Dolnych.

W scenerii nowej atrakcji można wykonać sesje ślubną lub urodzinową w cenie 75 zł. Dla zakochanych też przygotowano specjalne miejsca. Właściciel ostrzega też, że wejście do Chatki może wywołać niepowstrzymane ataki śmiechu. To doskonała alternatywa od pieszych wędrówek.


Opublikowano:

Autor: Zuzanna Maciejewska

Aktywna w społeczności akademickiej studentka ekonomii. Interesuje się marketingiem i copywritingiem. Na pierwszym miejscu stawia chęć rozwoju, a prywatnie miłośniczka tańca i sportu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *