Czemu warto rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady?

W Polsce nie brakuje urokliwych miejsc, tego jesteśmy pewni, jednak każdy z nas spotkał się z powiedzeniem “A może rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady?” Podpowiadamy, czemu jest to bardzo dobrym pomysłem!sylwia bartyzel 135274 unsplash 300x199 - Czemu warto rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady?

Wszechobecna cisza
Kiedy na co dzień pracujemy i mieszkamy w mieście, ciężko jest wsłuchać się w ciszę. Dlaczego? W codziennym życiu nie znajdujemy na to czasu i możliwości, które dają nam Bieszczady. Zwyczajny spokój, śpiew ptaków, dźwięk płynącej rzeki pozwolą nam się zrelaksować jak nigdy wcześniej.

Brak ludzkiej ręki
To, że Bieszczady są piękne, nie trzeba nikomu udowadniać. Obserwowanie tego, co stworzyła natura bez ingerencji człowieka to coraz rzadziej pojawiająca się opcja, w końcu dotarł on już praktycznie wszędzie. Jednak w tym miejscu jest tej ingerencji stosunkowo mało, co sprawia, że odpoczynek w tym miejscu staje się jeszcze bardziej magiczny.

Czas na przemyślenia
Rano pobudka, zawieźć dzieci do szkoły, do pracy, odebrać dzieci, szybka rozmowa i idziemy spać…i tak codziennie. Gdzie w tym całym pędzie czas dla siebie samego? Kiedy podjąć decyzje, które wymagają czasu? Dzięki, chociażby krótkiej przerwie mamy okazje zastanowić się nad sprawami, nad którymi nie myślimy na co dzień. Odległe horyzonty w Bieszczadach dają nam chęć do lepszego poznania samego siebie. To przecież cudowna sprawa.

Nowe wyzwania
W górach pogoda jest nieprzewidywalna. Wychodząc na szlak, nigdy nie wiesz, co może Cię spotkać. Jednego dnia był on dość prostym wyzwaniem, dzięki sprzyjającym warunkom, natomiast następnego dnia już nie jest tak łatwo. Z godziny na godzinę wszystko się zmienia, dzięki czemu wypad w Bieszczady nigdy nie okaże się nudny.

Taki wyjazd to idealna odskocznia od zgiełku codziennego świata i życia. Tylko tutaj możesz wędrować kilka godzin i nie spotkasz drugiego człowieka. Tylko Ty i natura, to w tym wszystkim jest właśnie najpiękniejsze.
https://www.noclegowo.pl/noclegi/bieszczady/

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook