9. Festiwal Kamera Akcja w Łodzi – podyskutuj na temat dobrego kina

Ogromny wybór filmów docenionych przez krytyków filmowych na największych festiwalach i nie tylko, do tego dyskusje i ważni goście! Zobaczcie co ciekawego jeszcze czeka Was na Festiwalu Kamera Akcja! 
W programie znajdzie się ponad 50 filmów, panele dyskusyjne na tematy elektryzujące branżę filmową i kinomanów. Zaproszeni goście z różnych perspektyw będą dyskutować m.in. o warunkach pracy w branży filmowej, roli producenta kreatywnego, końcu tradycyjnego kina i zmianach w doświadczaniu filmu wobec nowych technologii. Ważnym elementem programu festiwalu będą case study realizatorskie.

W tym roku widzowie poznają kulisy powstawania m.in. filmów: “Love Express. Przypadek Waleriana Borowczyka” z udziałem Kuby Mikurdy, “Wyspy psów” Wesa Andersona z udziałem łódzkiego studia WJTeam/Likaon. Gościem specjalnym festiwalu będzie Thomas Elsaesser, który spotka się z widzami przy okazji pokazu specjalnego jego filmu “The Sun Island”. Bohaterem sekcji “Filmoznawca-filmowiec” będzie natomiast wybitny polski autor zdjęć filmowych Paweł Edelman.

Kiedy: 18 – 21 października 2018

Gdzie: Kino Szkoły Filmowej w Łodzi

Szukasz noclegu?
–> noclegi w Łodzi 

Opublikowano:

Autor:

Studentka ekonomii. W Noclegowo od ponad roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *